Šuns dresavimas

Pasiruošę dresuoti šunį? Skaitykite žemiau pateiktą naudingą informaciją.

0 REZULTATAI (-Ų), SURŪŠIUOTI PAGAL:

Svarbumą

Kaip dresuoti šunį

Šunys padarys viską, kad tik jūs būtumėt laimingi, todėl dauguma šunų yra lengvai dresuojami. Prieš pradėdami dresuoti šunį, užsirašykite svarbiausias komandas, kurių norite jį išmokyti: „Sėdėk“, „stovėk“, „ateik“, „gulk“ arba „ne“ (ši komanda visada naudinga). Galbūt jūs norėsite kontroliuoti šuns lojimą, išmokyti jį nekaulyti maisto ir namuose išvengti nelaimingų atsitikimų. Visa tai įmanoma, jums reikės tik nuoseklumo, nevengti girti šunį, kartkartėmis apdovanoti jį gardėsiais bei daug kantrybės ir pozityvumo. Čia rasite daugiau patarimų, kaip dresuoti šunis.

Mokymas naudotis tualetu

Jeigu pradėjote mokyti šuniuką naudotis tualetu, būkite pasiruošę nelaimingiems atsitikimams ir nepraraskite kantrybės bei pozityvumo. Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurių turite išmokyti savo šunį, todėl pirmiausia sudarykite tvarkaraštį. Šunys yra įpročių vergai, todėl mokykite jį naudotis tualetu kai paėda, pažaidžia, pabunda iš miego, prieš uždarant ir kai jis ima uostinėti, kur galėtų nusišlapinti – visi šie momentai tinkami tvarkaraščiui sudaryti. Jeigu jūsų šuo gamtinius reikalus atliks reikiamoje vietoje, negailėkite pagyrimų. Kitą kartą pasinaudoti tualetu jį gali paskatinti ir gardėsis. Laikui bėgant jūsų šuniukas supras, kas yra tualetas ir kaip juo naudotis. Atminkite, kad ne visi šuniukai tobuli. Vieną kitą kartą jums gali tekti išvalyti „nelaimę“. Daugiau patarimų rasite pirmiau pateiktuose straipsniuose.

Jūsų šuns socializavimas

Socializacijos esmė – leisti šuniukui pažinti kuo daugiau žmonių, vietų ir gyvūnų. Ar pastebėjote šunis, kurie bijo barzdotų vyrų arba žmonių mūvinčių pirštines? O ką galima pasakyti apie šunis, kurie bijo lipti į automobilį arba loja kiekvieną kartą, kai pamato kitą šunį? Socializacija gali padėti ištaisyti šiuos charakterio trūkumus – ypač, jeigu šuo jaunas. Daugiau informacijos rasite straipsniuose apie socializaciją.