Ką gali pasakyti jūsų katės uodega?

Published by
Skaitymo trukmė

Apie tai, kas vyksta katės galvoje, nemažai gali papasakoti jos uodega. Uodega puikiai atskleidžia katės nuotaiką. Skirkite šiek tiek laiko katės elgesiui stebėti, ir netrukus pradėsite suprasite uodegos siunčiamus signalus.

Uodega pakelta aukštyn Jeigu vaikščiodama po savo teritoriją katė laiko uodegą iškeltą, ji taip išreiškia pasitikėjimą ir pasitenkinimą. Tiesiai aukštyn nukreipta uodega praneša, kad katė laiminga ir draugiškai nusiteikusi. Atkreipkite dėmesį į stačios uodegos galiuką – šiek tiek virpantis galiukas atskleidžia ypatingos laimės akimirką.

Uodega išlenkta kaip klaustukas Pastebėję išlenktą katės uodegą, turėtumėte apsvarstyti galimybę trumpam nutraukti kasdienius darbus ir pažaisti su augintine. Tokia uodegos padėtis dažnai reiškia žaismingą nuotaiką ir tai, kad katė pasiruošusi smagiomis akimirkomis pasidalyti ir su jumis.

Nuleista uodega Atsargiai! Tiesiai žemyn nukreipta uodega gali reikšti agresiją. Nuleista uodega praneša apie labai rimtą nuotaiką. Visgi turėkite omenyje, kad tam tikrų veislių, pavyzdžiui, persų, katės linkusios nuleisti uodegas be konkrečios priežasties.

Pabrukta uodega Pabrukta uodega reiškia baimę arba pasidavimą Kažkas sunervino jūsų katę.

Pašiaušta uodega Vamzdžių valiklį primenant uodega atskleidžia, kad katė ypatingai susijaudinusi ir išsigandusi, todėl bando atrodyti didesnė ir taip apsisaugoti nuo pavojaus.

Plakimas uodega Pirmyn ir atgal greitai vizginama uodega reiškia baimę ir agresiją. Laikykite tai įspėjimu pasitraukti į šalį.

Mosavimas uodega Jeigu uodega lėtai juda iš vienos pusės į kitą, dažniausiai tai reiškia, kad katė sutelkusi dėmesį į kokį nors objektą. Tokius uodegos judesius galite stebėti, kai katė šoka ant žaislo arba iš dubenėlio iškritusios ėdalo granulės.

Aplink kitą katę apvyniota uodega Aplink kitą katę apvyniota uodega reiškia tą patį, ką žmogiškas apkabinimas ranka – draugystę.

Susiję straipsniai

Susiję produktai

 • Science Plan™ Feline Adult Optimal Care™ su Triušiena

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Feline Adult <span class='nowrap'>Optimal Care™</span> su Triušiena sukurtas palaikyti optimalią fizinę būklę, su kliniškai patvirtintais antioksidantais, liesais baltymais ir praturtintas omega 3.<ul><li>Padeda išlaikyti liesą raumenų masę ir idealų kūno svorį.</li><li>Kontroliuojamas mineralų kiekis palaiko sveiką šlapimo sistemą.</li><li>Aukštos kokybės ingredientai optimaliai maistinių medžiagų absorbcijai.</li><li>100% kokybės, konsistencijos ir skonio garantija.</li></ul>
 • Science Plan™ Feline Adult Urinary Health Hairball Control

  <p>Hill's™ Urinary Health Hairball Control yra sukurtas palaikyti sveiką jūsų katės šlapimo takų sistemą ilgesniam, laimingesniam gyvenimui. <br>Su natūralių skaidulų technologija tam, kad sumažinti plaukų gumulėlių formavimąsi.</p>
 • Science Plan™ Kitten with Ocean Fish

  Kad kačiukai vystytųsi sveikai, reikalingas tam tikras skirtingų maistinių medžiagų kiekis. Šios maistinės medžiagos privalo būti preciziškai subalansuotos, nes per didelis jų kiekis gali būti taip pat žalingas kaip ir per mažas. Taip pat labai svarbu yra naudoti geros kokybės sudedamąsias dalis, kad padėtų virškinimui, kuris yra ypatingai jautrus šiame gyvenimo tarpsnyje. Hill's<sup>TM</sup> <span class='nowrap'>Science Plan</span>TM  aprūpina preciziškai subalansuota mityba, skirta jūsų kačiuko individualiems poreikiams, išvengiant bet kokio maistinių medžiagų trūkumo ar pertekliaus.<br><b><br></b>
 • Science Plan™ Feline Mature Adult 7+ Hairball Control Chicken

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Feline Mature Adult 7+ Hairball Control Vištiena  padeda išvengti plaukų kamuolių formavimosi. Švelni formulė kasdieniam šėrimui su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir pritaikytu fosforo kiekiu.