Geriausio šunų ėdalo
pasirinkimas jūsų augintiniui

Hill’s su meile kuria aukštos kokybės, subalansuotą ėdalą, kurį mėgsta net ir patys išrankiausi šunys. Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomo ėdalo asortimentą ir kuris yra geriausias jūsų pūkuotam draugužiui.

Geriausio šunų ėdalo pasirinkimas

Kalbant apie šuns mitybos poreikius, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų. Renkantis šunų ėdalą reikia atsižvelgti į tris svarbiausius punktus.

1

Jūsų šuns amžius

Labai svarbu rinktis ėdalą, pritaikytą konkrečiam šuns gyvenimo etapui. Ar jūsų šuo atšventė svarbų gimtadienį, pavyzdžiui, vienerių arba septynerių metų? Galbūt laikas pereiti prie konkrečiam amžiui tinkamesnio šunų ėdalo. „Hill’s life stage“ šunų ėdalai gali suteikti jūsų mažam šuniukui, suaugusiam ar 7 metų ir vyresniam šuniui reikalingą mitybą.

Jaunesni nei 1 metų šuniukai, besilaukiančios kalės bei slaugomi augintiniai

Nuo grynų baltymų iki kokybiškų žuvų taukų
– „Hill’s“ šuniukų ėdalas yra specialiai pritaikytas energingam šuniukui, jis padeda palaikyti sveiką smegenų, akių ir skeleto vystymąsi.

Rinktis šuniukų ėdalą

Suaugusiems šunims (1-7 metų)

Siekiant išlaikyti šunis sveikus pagrindiniais jų
gyvenimo metais, suaugusių šunų ėdale turi būti tinkamas kokybiškų sudedamųjų dalių balansas, jame neturi stigti antioksidantų ir omega 6 riebiųjų rūgščių, patenkinančių kasdieninius jų poreikius.

Rinktis suaugusių šunų ėdalą

Ėdalas vyresniems šunims (7 metai ir vyresni)

Šuniui pasiekus savo auksinius metus, jo ėdalas turi būti
pritaikytas specifiniams mobilumo ir smegenų funkcijų poreikiams, pavyzdžiui, ėdalo sudėtyje turi būti fitonutrientų ir L karnitino.

Rinktis 7 metų ir vyresnių šunų ėdalą

2

Maisto medžiagų poreikiai

Tinkama mityba gali pakeisti jūsų šuns gyvenimą. Gausus patikimo šunų ėdalo asortimentas padės patenkinti įvairius dažniausiai pasitaikančius sveikatos poreikius.

Ėdalas, kurio reikia kiekvienam šuniui

Galbūt jūsų šuo priaugo keletą papildomų kilogramų, jo burnos kvapas galėtų būti gaivesnis, o galbūt pageidaujate ėdalo, kurio sudėtyje yra naudojamos natūralios sudedamosios dalys? Kad ir ko pageidautumėte, geriausias šunų ėdalas yra tas, kuris tinkamiausias jūsų augintinio sveikatai.

Visiems šunims yra svarbi sveikata kiekvieną dieną ir gyvybingumas, todėl „Hill's“ parūpina įvairaus ėdalo, skirto pagrindinėms sveikatos problemoms, tarp kurių yra:

 • Svorio valdymas
 • Sąnariai ir judrumas
 • Sveika oda ir kailis
 • Sveikas virškinimas
 • Dantų ir burnos priežiūra
 • Energingumas ir dvasinė pusiausvyra

Rinktis „Science Plan“ šunų ėdalą

Ėdalas specialioms sveikatos būklėms

Be abejo, jūs norite to, kas geriausia bendrai šuns sveikatai ir laimei.

Todėl mūsų veterinarų, PhD diplomuotų mitybos specialistų, maisto mokslininkų ir jutimų ekspertų komanda užtikrino, kad šunų ėdalo „Prescription Diet“ sudėtyje būtų kliniškai patvirtintų maistinių medžiagų, skirtų įvairioms sveikatos būklėms, tarp kurių yra:

 • Virškinimo sutrikimai
 • Inkstų veiklos sutrikimai
 • Šlapinimosi sutrikimai
 • Kepenų veiklos sutrikimai
 • Alergija aplinkos veiksniams
 • Gliukozės kiekio valdymas

Reguliariai pasitarkite su savo veterinaru, kad įsitikintumėte, jog šuo gauna visas reikiamas maisto medžiagas.

 

Rinktis „Hill's® Prescription Diet“ šunų ėdalus

3

Pateikimo galimybės

Nuo granulių, kurių forma yra specialiai pritaikyta šuns burnos formai, iki konservuoto šlapio šunų ėdalo „Hill's“ visada pasirūpins, kad nebūtų galima atsispirti jokiam ėdalui.

Sausas šunų ėdalas

Kiekviena granulė sukurta šuns dydžiui ir burnos formai tam, kad jūsų šuo galėtu labiau mėgautis ėdalu. Mūsų Augintinių mitybos centro šunys ištyrinėjo kiekvieną ėdalo savybę, traškumą ir ilgą kramtymą, glotnumą ir trapumą, todėl jūsų šuo galės mėgautis pačia maloniausia tekstūra.

 

Rinktis „Hill’s®“ sausą šunų ėdalą

Šlapias šunų ėdalas

Pateikiamas kaip pagrindinis patiekalas ar skanus garnyras, „Hill’s“ konservuotas šunų ėdalas bus laukiamas šuns pietų priedas.

 

Rinktis „Hill’s“ šlapią šunų ėdalą

Šunų skanėstai

Kartas nuo karto kiekvienas šuo nusipelno atlygio, tad kodėl gi nepalepinti jo skaniu IR maistingu skanėstu?
„Hill's“ skanėstai yra skanūs, sveiki ir pamaloninantys užkandžiai, padedantys išlaikyti šuns idealų svorį, burnos sveikatą, patenkinantys energijos poreikius.

 

Rinktis „Hill's“ šunų skanėstus

 

Pirkite „Hill’s“  šunų ėdalą pagal prekės ženklą

 

Jūsų šuns priežiūra

Straipsniai ir priemonės

Augintinių priežiūros centras