Kaip šunys išreiškia džiaugsmą šeimininkams po ilgo laiko grįžus namo

Published by
Skaitymo trukmė

 

Jeigu jūs kada nors vykote į kelionę be savo šuns, ko gero, smagiausia grįžimo namo dalis yra matyti, kaip jis džiaugiasi jūsų sugrįžimu. Tačiau kartais šuns reakcija į tai, kad šeimininkas vėl su juo, gali būti nenuspėjama. Peržvelkite šiuos dešimt smagų būdų, kuriais šunys po ilgo išsiskyrimo sveikina savo dvikojus draugus.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 01.

1. Ypatingos asmenukės

Žmonės mėgsta parodyti pasauliui, kaip jie džiaugiasi po ilgos kelionės galėdami vėl būti su savo keturkoju draugu, o kai kurie šunys mielai pozuoja. Dažnai šunys tiesiog nori jus mėgdžioti, tačiau tai padeda įamžinti puikų vaizdą. Kai kurie šuniukai netgi turi savo paskyras socialiniuose tinkluose, kuriuose dalijasi asmenukėmis!

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 02.

2. Tikisi, kad jam pakasys pilvą

Koks šuns šeimininkas vos įžengęs pro duris nenorėtų padėti į šalį bagažo ir pakasyti šuns pilvo? Daugelis šunų liks ant grindų tol, kol sulauks šeimininko dėmesio, bet kai kurie atrodo taip...

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 03.

3. Pasisveikinimas veidas į veidą

Dešinėje matomas šuniukas akivaizdžiai tikisi, kad jo šeimininkas paaiškins, kur jis taip ilgai šlaistėsi (iš tiesų šuo nori vėl kvepėti šeimininko kvapu). Jeigu šuo jus bučiuoja arba prašo pakasyti pilvą, skirti jam lauko po ilgos kelionės labai svarbu jums abiem.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 04.

4. Atneša jums žaislą

Jūs tikriausiai suprantate, jog šuo nuobodžiauja, kai jo dvikojis draugas išvykęs, taigi nenustebkite, kad jums galiausiai grįžus į namus jis temps jums visus žaislus. Gali būti, jog jūsų šuo tikisi, kad jums grįžus jis gavės prisižaisti iki soties.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 05.

5. Šėlioja

Kai kurie šunys, vėl matydami savo šeimos narius, tiesiog pašėlsta ir visiškai nebesivaldo. Jie gali suktis ratais, loti ir šokinėti, vartytis ant nugaros, o jums belieta tik juoktis, kol keturkojai galiausiai nusiramins ir patikės, kad tikrai grįžote.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 06.

6. Laukia prie lango

Savo šeimininko besiilgintys šunys gali laukti jo ant palangės išplėtę akis ir vizgindami uodegą. Daugelis šunų gali atskirti jūsų automobilio garsą (ir išvaizdą), taigi jie nori tik pribėgti prie lango ir parodyti, kaip jis džiaugiasi, kad jūs galiausiai grįžote (ir galbūt atnešėte maistingą gardėsį).

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 07.

7. Kurgi tu buvai?

Ar jums grįžus iš kelionės jūsų šuo intensyviai jus uosto? Pasak svetainės PBS, šuns nosyje yra 300 milijonų uoslės receptorių, taigi uostydami jie sužino, ar jūs bendravote su kitais gyvūnais arba buvote naujoje aplinkoje, Ir jiems patinka justi naują kvapą, kurį jūs atsinešate.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 08.

8. Gausybė bučinių

Kai kurie šunys tiesiog negali sulaukti, kai jums grįžus iš netolimos kelionės apipils jus bučiniais (ar netgi apkabins). Šunims patinka demonstruoti besąlygišką meilę savo šeimininkams, o kokiam augintojui gali nepatikti po ilgos kelionės veidu pajusti šlapią keturkojo draugo nosį.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 09.

9. Pažaiskime slėpynių?

Nors dauguma šuniukų pamatę iš ilgos kelionės grįžtantį šeimininką lodami prie jo bėga, kai kuriems patinka pasislėpti ir tikėtis, kad šeimininkas jų ieškos. Tai nereiškia, kad jie jūsų nepasiilgo, taigi raskite šunį ir valandėlę skirkite jam visą savo dėmesį.

How Dogs Show Theyre Happy to See Owners 10.

10. Visiškai nieko

„Ei, bičiuli, aš jau namuose!“ Mirtina tyla... Jeigu jums priėjus prie durų jūsų šuo ir toliau snūduriuoja arba apskritai nieko nedaro, tai dar nereiškia, kad jis jūsų nepasiilgo. Kai kurie šunys galbūt laukia, kol jūs prieisite ir juos paglostysite, o kiti (laikui bėgant) gal tiesiog įprato, kad nemažai laiko turi praleisti atskirai ir žino, jog jiems nereikia vaidinti ištiso spektaklio, kad sulauktų apkabinimo.

Šunys tikrai žino išskirtinių būdų jums grįžus iš kelionės parodyti, kaip labai jie jūsų pasiilgo, taigi įamžintos kai kurios tokios akimirkos gali padėti jums prisiminti milijonus priežasčių, kodėl taip smarkiai mylite savo augintinį.

little sleeping French bulldog puppies lying on a beautiful green grass

Apie autorę

$authorImageAlt

Chrissie Klinger

Chrissie Klinger yra pedagogė, rašytoja, dviejų vaikų mama ir trijų šunų bei trijų kačių globėja. Jai patinka aktyvus ir ekologiškas gyvenimo būdas.

 

Susiję straipsniai