Ar šuns blogi įpročiai kenkia skrandžiui?

minutės Skaitymo trukmė

Šunys iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta kuistis maisto atliekose. Tai gali reikšti, kad jie šniukštinėja ir ėda tai, ko neturėtų– sugedusį maistą, pūvančias skerdenas, žmonių išmestus užkandžius ir net dažnai kitų gyvūnų išmatas.

Nenuostabu, kad šie blogi įpročiai gali sukelti pilvo problemų, kurių labiausiai tikėtinos pasekmės yra vėmimas ir viduriavimas. Nors pykinimas ir kraujingos ar skystos šuns išmatos kelia nerimą tiek šuniui, tiek jo šeimininkui, šie požymiai paprastai gana greitai praeina. Jei jūsų šuo mėgsta naršyti po vietines šiukšliadėžes arba prikiša nosį prie šaligatvio krašto tikėdamasis pagriebti gardų kąsnelį, gali tekti imtis veiksmų, nes toks atliekų valgymas gali būti įvairių virškinimo sutrikimų priežastis. Didelę reikšmę gali turėti antsnukio naudojimas arba komandų vykdymo įgūdžių lavinimas.

Geros kokybės gyvūnų pašaras, įprastas maitinimo režimas ir duodamo pašaro kiekio kontrolė – visa tai gali padėti palaikyti sveiką virškinimo sistemą.

Kai kurių šunų virškinimo sutrikimai tampa ilgalaike problema. Tai nutikti gali dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, pašaro netoleravimo, uždegiminės žarnyno ligos ar kitų sutrikimų, pavyzdžiui, kepenų, dėl kurių taip pat kyla virškinimo problemų. Ilgalaikių problemų turinčių šunų virškinimo funkcija gali būti kontroliuojama maitinant specialiai jiems skirtu ir jų sutrikimą atitinkančių „Hill’s Prescription Diet“ pašaru. Paprašykite, kad veterinaras rekomenduotų pašarą, tinkamiausią jūsų augintinio virškinimo sutrikimui ar pagrindinei problemai gydyti.

Susiję straipsniai

Susiję produktai