Geriausio kačių ėdalo
pasirinkimas jūsų augintiniui

Katės gali būti išrankios valgytojos, todėl „Hill's“ stengiasi tikti aukštos kokybės, subalansuotą ėdalą, kuriam jos neatsispirs. Pažvelkite į kačių ėdalo įvairovę, kurią galime patiekti jūsų pūkuotam draugui.

Geriausio kačių ėdalo pasirinkimas

Renkantis geriausią kačių ėdalą augintiniui reikėtų įsidėmėti kelis dalykus. Pradėkite nuo trijų iš šių pagrindinių faktorių, kad įsitikintumėte, jog patenkinate konkrečius mitybos poreikius.

1

Jūsų katės amžius

Ar jūsų katė ką tik šventė pirmąjį gimtadienį? Septintąjį? Senstančioms katėms reikia amžių atitinkančio maisto. „Hill’s life stage“ kačių ėdalai gali pasirūpinti tinkama jūsų mažo kačiuko, suaugusio ar vyresnio negu 7 metų katino mityba.

Jaunesni nei 1 metų kačiukai ir besilaukiantys bei slaugomi augintiniai

Paruoštas išrankiam gyvenimo būdui, kačiukų ėdalas yra sukurtas, kad suteiktų energijos ir palaikytų sveiką vystymąsi.

Pirkti kačiukų ėdalą

Suaugusios katės (1-7 metų)

Tam, kad patenkintų kasdieninius katės poreikius, suaugusių kačių maistas turi turėti tinkamą maistinių medžiagų kiekį - ne per daug, ne per mažai.

Pirkti suaugusių kačių ėdalą

Senesnės katės (7 metų ir vyresnės)

Katei senstant prireiks ypatingos pagalbos, norint sumažinti inkstų problemų riziką, judrumo problemas ir kitas su amžiumi susijusias būkles.

Pirkti 7 metų ir vyresnių kačių ėdalą

2

Maisto medžiagų poreikiai

Tinkamo kačių ėdalo davimas gali pakeisti jūsų kartu leidžiamą laiką. „Hill's“ siūlo daug įvairių patikimų kačių ėdalų, sukurtų beveik kiekvienai sveikatos būklei.

Ėdalas, kurio reikia kiekvienai katei

Ar jūsų katės burnos kvapas neįprastai blogas? Gal pastebėjote, kad ji priaugo šiek tiek per daug svorio? Kad ir kokias problemas pastebėjote, geriausias kačių maistas yra tas, kuris padės jūsų katei jaustis geriausiai.

Nuo kasdienės sveikatos ir gyvybingumo iki receptų, į kuriuos įtrauktos natūralios sudedamosios medžiagos, „Hill's“ kačių ėdalas atitinka jūsų ir jūsų katės poreikius.

 • Svorio reguliavimas
 • Plaukų kamuolėlių kontrolė
 • Patalpoje ir lauke gyvenančių augintinių poreikiai
 • Kelios kartu laikomos katės
 • Dantų ir burnos priežiūra
 • Energija ir psichinė sveikata

Pirkti „Science Plan

Ėdalas specialioms sveikatos būklėms

Katės sveikatos būklės sutrikimas nereiškia, kad ji negalės mėgautis ilgu ir laimingu gyvenimu. Kačių ėdalas „Prescription Diet™ užtikrina kliniškai patikrintą mitybą, palaikomą mūsų veterinarų komandos, diplomuotų mitybos specialistų, maisto mokslininkų ir jutimų ekspertų, tinkamą esant šioms būklėms:

 • Virškinimo sutrikimai
 • Inkstų veiklos sutrikimai
 • Šlapinimosi sutrikimai
 • Stresas
 • Skydliaukės priežiūra
 • Gliukozės kiekio valdymas

Reguliariai pasitarkite su savo veterinaru, kad įsitikintumėte, jog katė gauna visas reikiamas maisto medžiagas.

Pirkti „Hill's™ Prescription Diet™

3

Pateikimo galimybės

Kartais viskas priklauso nuo pateikimo. Štai kodėl „Hill's“ turi keletą nepaprastų jūsų katės pamaloninimo galimybių – nuo tikslios formos granulių iki pikantiškų troškinių.

Sausas kačių ėdalas

Kiekviena granulė pritaikyta katės dydžiui ir burnos formai, todėl jūsų katė galės dar labiau mėgautis ėdalu. Be to, mes pasirūpinome malonia tekstūra ir skonių asortimentu, kuriuos aprobavo įžvalgiosios katės iš Augintinių mitybos centro.

 

Pirkti „Prescription Plan

 

Šlapias kačių ėdalas

Atidarykite bet kurią „Hill's“ kačių ėdalo pakuotę ir pamatysite, kad mes pridėjome šviežių daržovių, švelnių mėsos gabalėlių ir skanių padažų, kurių aromatas vilioja katę pasistiprinti. Pamaloninkite katę vienu iš mūsų maltų patiekalų ar pikantišku troškiniu.

 

Pirkti „Hill’s™“ šlapią kačių ėdalą

 

Pirkite „Hill’s“ kačių ėdalą pagal prekės ženklą

 

Hill’s® Science Diet® Adult Savory Chicken Entrée Cat Food

 4.7(82)
Your cat will love the taste of Science Diet® Adult Savory Chicken Entrée cat food with its soft, smooth texture. It has precisely balanced nutrition to maintain lean muscle and vital organ health.

Buy Online Find A Store

Jūsų katės priežiūra

STRAIPSNIAI IR PRIEMONĖS

Augintinių priežiūros centras