Mūsų įmonė

Mūsų misija

Padėti praturtinti ir prailginti
tą ypatingą ryšį, kuris užsimezga tarp
žmonių ir jų augintinių.

Vizija

Mūsų vizija yra pirmauti aukščiausios kokybės ėdalo segmente visame pasaulyje išlaikant esamą pripažintos pasaulinės lyderės padėtį sveiko gyvūnų šėrimo srityje.
Kitaip tariant, mes, kaip ir mūsų įkūrėjas dr. Markas Morrisas vyresnysis, manome, jog tinkamas šėrimas yra ypatingai svarbus, kad augintiniai gyventų ilgai ir laimingai. Norime, kad visas pasaulis žinotų, jog „Hill‘s“ ėdalas – geriausias ėdalas, kurį šeimininkai gali nupirkti savo augintiniui.

Filosofija

Esame įsitikinę, kad visi gyvūnai, pradedant mielais augintiniais ir baigiant keturkojais pagalbininkais, turi būti mylimi ir globojami visą savo gyvenimą. Štai kodėl mes didžiuojamės, kad mūsų siūlomas ėdalas gali pagerinti augintinio gyvenimą. Jūsų akivaizdoje pasižadame visuomet rūpintis gyvūnų gerove.

Dr. Mark Morris Sr.

Mūsų istorija

Draugužis, kuris įkvėpė „Hill‘s“ ėdalą

„Hill‘s“ ėdalą pradėjo gaminti puikus veterinaras dr. Markas Morrisas. Jis tikėjo, kad augintinių sveikata privalome rūpintis taip pat, kaip ir savąja.
Suprasdamas sąsają tarp netinkamos augintinių mitybos ir ligų dr. Markas Morrisas sukūrė ėdalą, pranokstantį visus kitus rinkoje tuo metu siūlytus produktus.
Lūžis įvyko tuomet, kai dr. M. Morrisas susipažino su akluoju, vardu Morrisas Frankas, ir jo mylimu šunimi vedliu – Draugužiu. Draugužis sirgo inkstu liga, tad jo šeimininkas kreipėsi į dr. M. Morrisą pagalbos. Dr. M. Morrisas žinojo, kad siekiant pagerinti skonį į daugelį tuo metu parduodamo ėdalo rūšių buvo pridedama daug fosforo ir baltymų, tačiau tai kenkė augintinių inkstams. Taigi jis nusprendė sukurti mažai druskos turintį ėdalą, kuris būtų puikaus skonio ir vertingas.

Šis ėdalas buvo pavadintas „Hill’s Prescription Diet k/d™“ ir tapo pirmuoju rinkoje parduodamu „Hill‘s“ ėdalu. Jis padėjo Morrisui ir Draugužiui dar ilgus metus džiaugtis vienas kito draugija. Štai kodėl mes vadiname Draugužį pirmuoju „Hill‘s“ augintiniu.

Skaityti daugiau

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

Gilios rūpesčio šaknys

Dr. Markas Morrisas vyr.

Gimęs 1901 m. dr. Morrisas buvo klinikinės veterinarinės mitybos vizionierius. Jis tikėjo, kad mityba galėtų būti naudojama siekiant pagerinti įvairių sveikatos problemų turinčių augintinių gyvenimus.

Dr. Markas Morrisas jaun.

Dr. Marko Morriso vyr. sūnus tęsė tėvo darbą naminių gyvūnų mitybos srityje ir laikomas smulkių gyvūnų sveikatingumo mitybos tėvu.

A veterinarian holds a gray cat.

Mūsų įsipareigojimas rūpintis gyvūnų gerove

Visi augintiniai, kuriais rūpinasi „Hill‘s Pet Nutrition“, gyvens mylinčioje, saugioje, žaismingoje ir švarioje aplinkoje.

Mitybos technologijoms tobulinti mes naudojame tik neinvazinius, humaniškus tyrimų metodus, taigi mūsų šunys ir katės visame pasaulyje gyvena ilgiau ir yra sveikesni.

Skaityti daugiau

 

Mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo

 


„Hill‘s“ yra įsipareigojusi siekti tvarumo įvairiomis formomis. Šis įsipareigojimas neapsiriboja augintiniais – jis taikomas žmonėms, veiklai ir planetai.

Bendruomeniškumas

„Hill‘s Shelter Nutrition“ partnerystė

Pagal „Hill's Food, Shelter & Love®“ programą kasdien pašeriama daugiau negu 100 000 gyvūnų – taip jie tampa sveikesni, laimingesni ir pasirengę tapti nauju šeimos nariu. Drauge su mumis padėkite suteikti jiems namus.