MOKSLU GRĮSTO
PAŠARO LYDERĖ

Hill’s Brand Horizon

Esame lyderiai keliose mokslo srityse, kurdami kokybišką pašarą, kokio jūsų augintiniai tikrai nusipelnė

Tikime, kad mokslas iš tiesų padeda užtikrinti geriausią augintinių priežiūrą. Mados ateina ir praeina, tačiau mes, vadovaudamiesi mokslu, kuriame pažangų pašarą, kuriuo galite drąsiai šerti augintinius visą jų gyvenimą.

Atsižvelgiame į augintinių poreikius

Tikroms naujovėms nereikia šablonų, taigi „Hill's“ dirba daugiau nei 220 veterinarijos gydytojų, kvalifikuotų veterinarinės mitybos specialistų ir maisto mokslininkų, kurie siekia suprasti, ko reikia augintiniui, kad jis gyventų kuo ilgiau ir būtų kuo laimingesnis. Žinome, kad nėra tiesaus kelio, kuris vestų į atradimus, todėl pirmiausia keliame klausimą „O kas, jeigu?“, o po to rezultatus vertiname vykdydami klinikinius tyrimus. Pastebime dėsningumus, atrandame naujus dalykus ir įvyksta proveržis.

 mokslo vadovaujamų ingredientų piktograma

Moksliniais tyrimais grįsta sudėtis

Pašaro poveikis prasideda nuo mažiausių sudedamųjų dalių. Sveikas virškinimas, stiprūs kaulai ir gražus kailis – tai kruopščiai parinkto sudedamųjų dalių ir maistinių medžiagų derinio rezultatas.

 dubuo šlapio maisto su paryškintais ingredientais


Sudedamųjų dalių vaizdas pateiktas tik iliustracijai.

Skirtingų produktų sudėtis skiriasi.

Pašaro receptus kuriame remdamiesi giliomis žiniomis apie augintinius ir konkrečius jų mitybos poreikius. Renkamės tokius derinius, kurie yra ne tik gardūs, bet ir teikia daugiausia naudos įvairaus amžiaus, dydžio ir skirtingų poreikių turintiems augintiniams.

Kiekvienas pašaro produktas sukurtas taip, kad keturkojai jam tiesiog negali atsispirti (tai patvirtina mūsų pasauliniame „Pet Nutrition Centre“ dirbančių šunų ir kačių komanda).

nuspėjamosios biologijos piktograma

Mokslo pažanga grįsta mityba

Nesvarbu, ar mūsų pašaras padeda augintiniams deginti riebalus, užuot juos kaupus, o gal vyresniems gyvūnams leidžia vėl jaustis jauniems, juos jungia viena bendra ypatybė – vadovaudamiesi mokslu kuriame produktus, nepanašius į jokio kito prekės ženklo gaminius.

Prognozuojamosios biologijos lyderiai

Mokslas atskleidžia, kad jūsų augintinio sveikata priklauso nuo jo biologijos. Tai patvirtina ir mūsų nuolatiniai tyrimai, kuriuos vykdome, norėdami suprasti, kaip mityba gali paveikti augintinių genų ekspresiją ir padėti jiems gyventi ilgiau ir džiaugtis gera sveikata.

Svoris

Atlikome išsamų antsvorio turinčių ir sveikų augintinių tyrimą siekdami nustatyti, kokie produktai padeda natūraliai ir veiksmingai deginti riebalus. Šeriami svoriui reguliuoti skirtu mūsų pašaru, net 70 proc. augintinių per 10 savaičių numetė svorio.

Senėjimas

Palyginę jaunesnių ir vyresnių augintinių genų ekspresiją, geriau supratome, kaip laikui bėgant keičiasi jų biologija. Šis tyrimas padėjo mums sukurti mitybą, pritaikytą vyresnio amžiaus šuns biologijai, kuri kasdien padeda keturkojui lengviau judėti.

augintinio mikrobiomo piktograma

Žvilgsnis į augintinio sveikatą iš vidaus

Prebiotinės skaidulos maitina žarnyno bakterijas ir gali turėti įtakos bendrajai augintinio sveikatai bei savijautai. Po ilgų tyrimų metų „Hill's“ ekspertai nustatė, kad žarnyno mikrobiomas veikia ne tik jūsų augintinio virškinimą, bet ir sveikatą apskritai.

„Hill’s“ mano, kad mikrobiomo sveikata yra svarbiausias virškinimo sistemos sveikatos veiksnys, todėl siekia natūraliai skatinti reguliarų sveiką tuštinimąsi ir atkurti unikalią žarnyno mikrobiomo pusiausvyrą.

ActivBiome+

„Hill’s ActivBiome+“ technologija sukurta naudojant išskirtinį prebiotikų mišinį, kuris greitai pamaitina augintinio žarnyno mikrobiomą, užtikrina geriausią virškinimo sveikatą ir puikią savijautą.

mokslo vadovaujamų ingredientų piktograma

Palankūs ekspertų vertinimai

Informacijos apie augintinių priežiūrą ir kitus dalykus geriausia teirautis veterinarų. Nešališki jų atsiliepimai padeda mums išlaikyti ir nuolat tobulinti pašaro sudėtį, be to, būtent todėl daugybė veterinarijos gydytojų rekomenduoja ir renkasi „Hill‘s“ produktus savo augintiniams.

nuotrauka, kurioje mergina žaidžia su katinu

Visada vienu žingsniu priekyje

Pašaro versle dalyvaujame jau nuo 1907 m. ir suprantame planavimo vertę siekiant ilgalaikio tvarumo.

 naminių gyvūnėlių mitybos centro darbuotojo, glostančio katę, vaizdas

Sukurtas gundyti

Taikydami mokslinį požiūrį siekiame, kad šėrimo minutės augintiniams būtų tikra šventė.

mokslininko nuotrauka, užtikrinanti kokybę sterilioje aplinkoje

Produktas, kuriuo galima pasitikėti

Sužinokite, kaip užtikriname, kad augintinių pašaras atitiktų aukščiausius maistingumo, saugumo ir skonio standartus.