Mūsų mitybos filosofija


Tvirtas įsipareigojimas pasiūlyti vis geresnį ėdalą

Vadovaudamiesi išsamiais įrodymais patvirtinta klinikine mityba, „Hill‘s“ siūlo ypatingai aukštos kokybės produktus, sukurtus taip, kad patenkintų daugybę skirtingų augintinių poreikių.

Some of the high quality ingredients used in Hill's pet foods.

Tinkamai subalansuota

„Hill's“ ėdalo produktai pagaminti iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių, o mūsų tyrimai patvirtina, kad raktas į geriausią augintinių sveikatą – tinkama ėdalo produktuose esančių pagrindinių maistinių medžiagų pusiausvyra. Vadovaudamiesi įrodymais patvirtintais tyrimais, „Hill‘s“ sukūrė ėdalo produktus, kuriuose maistinės medžiagos subalansuotos taip, kad tenkintų konkrečius augintinio poreikius, atsižvelgiant į jo gyvenimo etapą, gyvenimo būdą, dydį ir specialius poreikius.

Skaityti daugiau

 

Moksliniai tyrimai ir inovacijos

 

„Hill's“ dirba daugiau negu 220 veterinarijos gydytojų, mitybos srities mokslo daktarų ir mokslininkų, kurie kiekvieną dieną visame pasaulyje kuria naujus produktus ir gerina jau esamus, stengdamiesi padėti jūsų augintiniui gyventi ilgą ir visavertį gyvenimą bei džiaugtis puikia sveikata. 

 

Skaityti daugiau

Mūsų pasaulinis „Pet Nutrition Centre“

180 akrų plotą užimančiame „Pet Nutrition Centre“ mes rūpinamės maždaug 450 šunų ir 450 kačių, kurių vienintelė pareiga yra gardžiuotis ėdalu.

Mūsų darbo „Pet Nutrition Centre“ tikslas yra užtikrinti, kad visuose be išimties produktuose būtų tinkami maistinių medžiagų kiekiai.

Skaityti daugiau

A dog enjoys a bowl of Hill's dog food.

Atsiųskite mums idėją!

Mes tikime naujovėmis ir nuolatos tobuliname savo produktų asortimentą – tai yra pagrindinės mūsų vertybės. Mes suprantame, kad jūs, vartotojai ir išradėjai, galite kitaip pažvelgti į mūsų produktus, tad bendradarbiaukime ir tęskime naujovių įgyvendinimo istoriją!

Pateikite idėją