Kasdienė šunų priežiūra

Ar galvojote apie tai, kaip tinkamai rūpintis savo šunimi? Pasidairykite čia.

0 REZULTATAI (-Ų), SURŪŠIUOTI PAGAL:

Svarbumą

Jūsų šuns priežiūra

Kartkartėmis auginti šunį tampa nelengva. Tikriausiai jūs norėtumėte būti toks šuns globėjas, kuris turi atsakymus į visus klausimus, tačiau anksčiau ar vėliau jų kyla vis naujų. Galbūt norite sužinoti, ar galima su savimi pasiimti šunį keliaujant lėktuvu, kaip dažnai reikia jį maudyti ir ar jūsų namai pakankamai saugūs šuniui. Laimei, mes galime atsakyti į šiuos klausimus.

Kelionės su šunimi

Jūs tikriausiai jau keliavote su šunimi automobiliu ir žinote, kad šuo mėgsta pasivaikščioti su šeimininkais, bet ką galima pasakyti apie skrydžius? Jeigu jūsų šuo labai mažas, gali būti, kad oro linijų bendrovė leis pasiimti jį į saloną, jeigu šuo yra tinkamame narve. Dauguma didelių šunų turės keliauti narve krovinių skyriuje. Keliaujant lėktuvu reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, todėl būtinai pasitarkite su oro linijų bendrove, kurios paslaugomis naudositės, nes kiekviena tokia bendrovė turi savo kriterijus.

PUOSELĖJIMAS

Tam, kad jūsų šuo būtų sveikas ir laimingas, turite prižiūrėti jo kailį ir odą. Tam gali pasitarnauti tinkamas ėdalas, be to, kai kurių šunų kailį gali tekti reguliariai tvarkyti. Galite vesti šunį į šunų kirpyklą arba rūpintis jo kailiu patys. Naudokite specialų šunims skirtą šampūną. Be to, svarbu ne tik šukuoti šuns kailį, bet ir reguliariai valyti dantis.