TAI, KAS GERIAUSIA
AUGINTINIAMS ŠIANDIEN.
TAI, KAS
GERIAUSIA
AUGINTINIAMS
RYTOJ.

Hill’s Brand Horizon

Responsibly Made*

Kiekvienas „Hill's“ gyvūnų ėdalo produktas dera su platesne „Colgate-Palmolive“ grupės vizija

Šiuo logotipu paženklinti produktai gaminami „Hill's Pet Nutrition“ gamybos objektuose, kuriuose užtikrinamas taupesnis vandens bei energijos naudojimas, ir yra sertifikuoti pagal „TRUE®️ zero waste“ programą. Juos gaminant taip pat siekiama užkirsti kelią bet kokiems nelaimingiems atsitikimams darbo vietoje ir laikytis etiškos darbo praktikos.

Apsirūpindami ištekliais ir gamindami produktus galvojame apie jūsų augintinį, mūsų darbuotojus ir visą planetą.

Vadovaujamės mokslu ir esame įsipareigoję kuo labiau sumažinti mūsų veiklos poveikį aplinkai, tausoti gamtos išteklius ir laikytis etiškiausios bei atsakingiausios praktikos mūsų pramonės sektoriuje.

Visi šeši „Hill‘s“ priklausantys gamybos objektai sertifikuoti pagal Visiško išteklių panaudojimo ir efektyvumo programą (TRUE®️) kaip dirbantys be atliekų.

TRUE® – tai įmonėms skirta gamybos be atliekų sertifikavimo programa, kuria patvirtinamos įmonės pastangos mažinti atliekas ir kuo efektyviau naudoti išteklius.

Apie TRUE

map of hill’s manufacturing site locations in united states
map of hill’s manufacturing site locations in europe

Gamindami kiekvieną produktą mąstome apie jūsų augintinio gerovę

Taikome išsamias bandymų ir stebėjimo programas, siekdami užtikrinti, kad kiekviena ėdalo partija būtų verta patekti į jūsų augintinio dubenėlį.

stiklinės su varnele piktograma

Atliekami mikrobiologiniai, jutiminiai, cheminių medžiagų ir pašalinių medžiagų tyrimai

padidinimo klasės piktograma su varnele

Vykdomas griežtas bakterijų skaičiaus stebėjimas ir tikrinimas kiekviename gamybos proceso etape

skydo su varnele piktograma

Kruopščiai tikrinama kiekvienos „Hill‘s“ gaminių partijos kokybė

rankos su varnele piktograma

Užtikrinimas stebėjimas visą parą ir atsekamumas pagal kiekvieną partiją bei sudedamąją dalį, kad naudoti produktus būtų visiškai ramu

mokslo dieta ir receptinė dietinė sausų naminių gyvūnėlių ėdalo maišeliai

Tikslingai parinkta pakuotė

Esame Ellen MacArthur fondo narys, todėl siekiame mažinti plastiko ir kitų medžiagų kiekį visoje tiekimo grandinėje bei įsipareigojame dėti dar daugiau pastangų skatinant perdirbimą.

Bendros pastangos siekiant didesnės misijos

Siekdami sukurti tvaresnę gyvūnų ėdalo gamybos praktiką visame pasaulyje, bendradarbiaujame su įvairiais partneriais, vietinėmis asociacijomis ir sertifikavimo programų teikėjais.

atidarytos kartoninės dėžutės piktograma

Mažesnės anglies dvideginio išlakos gabenimo metu

Visame pasaulyje stengiamės kuo labiau sumažinti į aplinką išmetamo anglies dvideginio kiekį, mažindami gabenimo sunkvežimiais apimtį ir tuo pačiu optimizuodami siuntų dydį, pristatymo maršrutus bei priekabų talpą.

naminių gyvūnėlių mitybos centro darbuotojo, glostančio katę, vaizdas

Naujovių siekis

Žvelgiame į ateitį, siekdami užtikrinti geriausią jūsų ir jūsų augintinio gyvenimą.

Berniuko, glostančio šunį, nuotrauka

Nuolat stengiamės pasiūlyti tai, kas geriausia

Šiuo metu kuriame visiškai perdirbamas „Hill‘s“ produktų pakuotes. Patikrinkite, ar jūsų augintinio ėdalo pakuotė atitinka nurodytas sąlygas.

Peržiūrėkite visą mūsų naminių gyvūnų ėdalo asortimentą

* Mūsų teiginys „Responsibly Made“ (pagaminta atsakingai) taikomas visoms „Colgate-Palmolive“ priklausančioms ir valdomoms gamybos vietoms. Daugiau informacijos apie saugias ir ekologiškas sudedamąsias dalis, atsakingą apsirūpinimą, tvarią pakuotę ir kt. rasti mūsų tvarumo svetainėje. LEED ir susiję logotipai yra prekių ženklai, priklausantys JAV žaliosios statybos tarybai ir naudojami jai leidus.