GERINKIME GYVENIMUS DRAUGE

Gyvenimas daug kartų malonesnis, jeigu jūsų katė sveika. Būtent todėl mes bendradarbiaujame su veterinarijos gydytojais, siekdami pasiūlyti geriausius veterinarinės mitybos sprendimus, padėsiančius susigrąžinti įprastą ir smagų bendrą gyvenimą.

Gyvenimus keičianti partnerystė

Nesvarbu, kokios sveikatos problemos kankina jūsų katę, mūsų bendradarbiavimas su veterinarijos gydytojais suteikia mums išskirtinių galimybių jas išspręsti.
Paklauskite veterinarijos gydytojo, kaip „Prescription Diet™"gali padėti jūsų katei.

MITYBOS MOKSLINIAI TYRIMAI IR NAUJOVĖS

Suderinus mūsų mokslinį požiūrį į veterinarinę mitybą su daugiau negu 220 veterinarijos gydytojų ir veterinarinės mitybos mokslo specialistų iš viso pasaulio patirtimi tampa aišku, kad: mes esame kur kas daugiau nei tiesiog ėdalo gamintojai;. Mes mylime augintinius ir nenuilsdami dirbame, kad jų gyvenimai taptų geresni.

NEPRILYGSTAMAS SKONIS

Net geriausias pasaulyje ėdalas neduos jokios naudos, jeigu išrankusis jūsų katinas atsisakys jį ėsti. Palepinkite jį pikantiškomis ėdalo sudedamosiomis dalimis, puikiu kvapu ir unikalia forma bei tekstūra – šiems dalykams katės tiesiog negali atsispirti.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS UŽTIKRINTI KOKYBĘ

Sielos ramybė neįkainojama. Štai kodėl visi „ Prescription Diet™“ ėdalo produktai gaminami tik iš geriausių sudedamųjų dalių, įsigytų iš labiausiai patikimų šaltinių. Mūsų gamyklas reguliariai tikrina „Hill’s“ kokybės specialistai ir įvairios valstybinės įstaigos.

KAIP GIMĖ DIETINIS ĖDALAS

Viskas prasidėjo nuo vieno „Seeing Eye™“ šuns, jo geriausio draugo ir viziją turinčio veterinaro. Taip daugiau kaip prieš 75 metus dr. Markas Morrisas sukūrė dietinį ėdalą. Nuo to laiko mes kasdien jį tobuliname. Mūsų pradininko siekį įgyvendinti naujoves tęsia tokie pažangūs ėdalo produktai kaip „Hill's™ Prescription Diet™ b/d™“, „Hill's™Prescription Diet™ Metabolic“ ir kt.

Svorio reguliavimas

81 proc. kačių per du mėnesius namuose numetė svorio.

Virškinimo sistemos priežiūra

Lengvai virškinamas pašaras, skirtas pagerinti maistinių medžiagų įsisavinimą.

Oda / jautrumas pašarui

Ramina niežtinčią ir apdraskytą odą.

Šlapimo sistemos priežiūra

Sumažina kalcio oksalato ir struvitinių akmenų susidarymo riziką.

Inkstų priežiūra

Klinikiniais tyrimais patikrintas pašaras, skirtas prailginti gyvenimo trukmę ir pagerinti jo kokybę.

Jūsų katės priežiūra

STRAIPSNIAI IR PRIEMONĖS Augintinių priežiūros centras