Kokybė ir sauga

Patikimi „Hill‘s“ standartai

Laiko patvirtintas įsipareigojimas užtikrinti kokybę ir saugą.

Bowls of various grains, which are used in some Hill's pet food.

1Produktų kūrimas

Jūsų augintinio poreikius atitinkančius „Hill‘s“ ėdalo produktus kuria daugiau nei 220 veterinarų, ėdalo specialistų, technikų ir mitybos srities mokslo daktarų.

PRODUCT DEVELOPMENT
PRODUCT DEVELOPMENT
Salmon, a high-quality ingredients used in Hill's pet food.

2Sudedamųjų dalių tiekimas

„Hill‘s“ tiekėjais gali tapti tik tie sudedamųjų dalių tiekėjai, kurių patalpos ir įranga atitinka griežtus žaliavoms taikomus „Hill‘s“ kokybės standartus.

Mes ne tik tiriame kiekvieną ėdalą sudarantį produktą, norėdami užtikrinti jo saugumą, bet ir analizuojame sudedamųjų dalių sudėtį tam, kad jūsų augintinis gautų tiksliai tokį ėdalą, kokio jam reikia.

A safety check is performed on recently produced pet food.

3Produktų gamyba

Kiekvienais metais visose gamybos vietose atliekame kokybės sistemos auditus siekdami užtikrinti, kad laikomės tokių aukštų standartų, kokių nusipelnė jūsų augintiniai.

Mes reikalaujame, kad būtų laikomasi galiojančių geros gamybos praktikos (cGMP) ir „Hill's“ kokybės standartų, todėl jūsų augintinio ėdalas gaminamas švariomis ir sanitarinėmis sąlygomis.

 

4Pagaminti produktai

Mes kasdien tikriname kiekvieno pagaminto „Hill's“ ėdalo produkto saugą, taip garantuodami, kad jūsų augintinio ėdalas tikrai saugus.

Be to, prieš pateikiant pagamintus produktus rinkai, patikrinamos visų jų fizinės savybės ir svarbiausios maistinės medžiagos, todėl galima drąsiai tvirtinti, kad kiekviename maišelyje jūsų augintinis ras tokį patį ėdalą.