ŽINGSNIU PRIEKYJE ATSAKINGAME
PAKUOČIŲ NAUDOJIME

Hill’s Brand Horizon

Mūsų tikslas: 100% perdirbamos pakuotės iki 2025 m.

„Hill’s“ yra viena iš pirmųjų pasaulyje naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojų, pradėjusių naudoti visiškai perdirbamas sauso maisto pakuotes. Ši revoliucinga perdirbama medžiaga buvo sukurta bendradarbiaujant su mūsų pakuočių tiekėjais ir naudojama kartu su „Vet Essentials“ prekės ženklu Europoje nuo 2021-ųjų.

Hill augintinių ėdalo skardinės

Visos Hill's naminių gyvūnėlių ėdalo skardinės

Visos Hill's metalinės naminių gyvūnėlių ėdalo skardinės yra visiškai perdirbamos

Hill's naminių gyvūnėlių ėdalo kartoninė pakuotė

Kartonas

Dažnai naudojamas gaminant dėžes šlapiam maistui ir guliašams

Hill's vet essentials sausų naminių gyvūnėlių ėdalo maišeliai

„Vet Essentials“ pakuotės (tik ES)

2021 m. į šį sąrašą bus įtraukta dar daugiau pakuočių rūšių

Norėdami įsitikinti, kad jūsų augintinio sauso maisto pakuotę galima perdirbti, ieškokite vieno iš šių kodų

Mūsų perdirbamos „Vet Essentials“ pakuotės yra pagamintos iš #4 mažo tankio polietileno (LDPE) plastiko - vieno iš labiausiai perdirbimui tinkamų plastikų. LDPE galima paversti įvairiais naujais daiktais, įskaitant statybines medžiagas ir naujas pakuotes.

# 4 LDPE etiketės vieta ant veterinarų būtiniausių pakuočių
Hill's mokslo planas ir receptinis dietinis sausas naminių gyvūnėlių maistas

Mes norime, kad geri dalykai tęstųsi

Mes planuojame ir toliau naudoti perdirbamas pakuotes visiems savo prekių ženklams ir platinti tokius gaminius kitose pasaulio vietose. Tai tik dalis pagrindinės aplinkosaugos strategijos, kuri turi būti įgyvendinta iki 2025 m., kurią sukūrė mūsų pagrindinė bendrovė „Colgate-Palmolive“.

Dažnai užduodami klausimai

 • Nesu tikras, ar mano rajone įmanoma perduoti perdirbti pašarų pakuotes. Ką turėčiau daryti?

  Skirtinguose regionuose galioja skirtingos perdirbimo taisyklės ir reglamentai. Norėdami gauti su jūsų vietove susijusios informacijos, susisiekite su vietiniu perdirbimo centru arba ieškokite daugiau informacijos žemiau esančiame mūsų vadove.

 • Ar jūsų šunų ir kačių maisto pakuotės yra biologiškai skaidomos?

  Ne, šios pakuotės (ir apskritai bet kokios rūšies plastikas) nėra biologiškai skaidomos. 4 LDPE plastikas, kurį naudojame gamindami savo pakuotes, yra „atsinaujinanti“ medžiaga. Tai reiškia, kad jį galima perdirbti į naujus produktus ir pakuotes.

 • Ką darote, kad perdirbimo įmonės priimtų jūsų pakuotę?

  Tiesą sakant, mes dėl to darome daug. Mes sudarome pirmaujančių savo srities ekspertų komandas ir bendradarbiaujame su pramonės partneriais visame pasaulyje, kad padidintume pakuočių medžiagų perdirbimą. Mes taip pat atliekame laboratorinius ir realius bandymus, kad rūšiavimo procesas būtų kuo efektyvesnis.

 • Kas atsitiks su Hill's naminių gyvūnėlių ėdalo pakuotėmis po jos perdirbimo?

  Pakuotę perdirbus, ji siunčiama į medžiagų perdirbimo įrenginį (MRF), kur rūšiuojamos medžiagos, o tada siunčiamos į perdirbimo gamyklą, kur LDPE paverčiamos mažomis plastikinėmis granulėmis. Tada iš šių granulių galite gaminti naujus produktus ir pakuotes!

 • Kodėl kai kurios jūsų pakuotės šiuo metu negali būti perdirbamos?

  Kaip jau įprasta, mes naudojome lanksčias plastikines medžiagas, kuriose yra PET sluoksnis, dėl jo lengvo svorio ir stiprumo. Šie maišai yra iškloti skirtingais plastikiniais sluoksniais, kurie buvo užsandarinti. Todėl daugeliui medžiagų utilizavimo įrenginių kyla problemų rūšiuojant ir atskiriant tokio tipo medžiagas, dėl šios priežasties mes siekiame visiškai pereiti prie 100% perdirbamų pakuočių iki 2025 m. Šis procesas užtrunka, nes nenorime, kad dėl to nukentėtų jūsų augintinio ėdalo kokybė ar saugumas.

 • Ar jūsų pakuotes galima pakartotinai panaudoti?

  Mes visapusiškai palaikome klientus, kurie pakartotinai naudoja mūsų pakuotę ir nemeta šiukšlių į sąvartynus. Jei ieškote būdų, kaip pakartotinai naudoti pakuotes ir skardines, kuriose laikomas kačių ir šunų maistas, pateikiame keletą idėjų, kaip jas pakartotinai panaudoti kuriant dekoratyvinius elementus namuose. Būtinai išbandykite juos!

Reikia išsamios informacijos, kaip ir kur galite perdirbti?

Žemiau pasirinkite savo regioną ir gaukite konkrečiai jūsų vietovei skirtas nuorodas. Svarbu laikytis vietinių perdirbimo taisyklių.

Berniuko, glostančio šunį, nuotrauka

Žingsniu priekyje ateinančioms kartoms

Naminių gyvūnėlių ėdalo pramonėje dirbame nuo 1907 m. ir suprantame ilgalaikių tvarios plėtros planų kūrimo vertę.

Moteris, namuose glostanti katę

Įsipareigoję geriems darbams

Kiekvienas mūsų gamybos proceso etapas organizuojamas laikantis etikos ir aplinkos standartų, taip pat darnaus vystymosi principų.

nuotrauka, kurioje mokslininkas užtikrina kokybę sterilioje aplinkoje

Produktas, kuriuo galite pasitikėti

Sužinokite, ką darome, kad jūsų augintinio maistas atitiktų aukščiausius maisto kokybės, saugumo ir skonio standartus.

„Hill's Pet Nutrition“ logotipas

Veterinarai rekomenduoja

Kaip pažangių tyrimų ir plėtros lyderė naminių gyvūnėlių ėdalo srityje, Hill’s didžiuojasi, kad jai suteikta privilegija „Veterinary Recommended“.

100% pasitenkinimo garantijos logotipas

100% pasitenkinimo garantija

Ar jūsų augintinis dėl kokių nors priežasčių nepatenkintas šiuo maistu? 100% pasitenkinimo garantija - jei jūsų netenkina kokybė, tekstūra ar skonis, mes jums grąžinsime pinigus.

Įsigykite maistą savo augintiniui