GERINKIME GYVENIMUS DRAUGE

Gyvenimas daug kartų malonesnis, jeigu jūsų šuo sveikas. Būtent todėl mes dirbame drauge su veterinarijos gydytojais, siekdami pasiūlyti geriausius veterinarinės mitybos sprendimus, padėsiančius susigrąžinti įprastą ir smagų bendrą gyvenimą.

GYVENIMUS KEIČIANTI PARTNERYSTĖ

Nesvarbu, kokios sveikatos problemos kankina jūsų šunį, bendradarbiavimas su veterinarijos gydytojais suteikia mums išskirtinių galimybių jas išspręsti. Paklauskite veterinarijos gydytojo, kaip „Prescription Diet™"gali padėti jūsų šuniui.

MITYBOS MOKSLINIAI TYRIMAI IR NAUJOVĖS

Suderinus mūsų mokslinį požiūrį į veterinarinę mitybą su daugiau negu 220 veterinarijos gydytojų ir veterinarinės mitybos mokslo specialistų iš viso pasaulio patirtimi tampa aišku, kad mes esame kur kas daugiau nei tiesiog ėdalo gamintojai. Mes mylime gyvūnus ir kruopščiai dirbame, kad jų gyvenimas būtų kuo geresnis.

NEPRILYGSTAMAS SKONIS

Net geriausias pasaulyje ėdalas neduos jokios naudos, jeigu jūsų šuo atsisakys jį ėsti. Palepinkite augintinį pikantiškomis ėdalo sudedamosiomis dalimis, puikiu kvapu ir unikalia forma bei tekstūra – šiems dalykams šunys tiesiog negali atsispirti.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS UŽTIKRINTI KOKYBĘ

Sielos ramybė neįkainojama. Štai kodėl visi „ Prescription Diet™“ ėdalo produktai gaminami tik iš geriausių sudedamųjų dalių, įsigytų iš labiausiai patikimų šaltinių. Mūsų gamyklas reguliariai tikrina „Hill’s“ kokybės specialistai ir įvairios valstybinės įstaigos. Sužinoti daugiau.

KAIP GIMĖ DIETINIS ĖDALAS

Viskas prasidėjo nuo vieno „Seeing Eye™“ šuns, jo geriausio draugo ir viziją turinčio veterinaro. Taip daugiau kaip prieš 75 metus dr. Markas Morrisas sukūrė dietinį ėdalą. Nuo to laiko mes kasdien jį tobuliname. Mūsų pradininko siekį įgyvendinti naujoves tęsia tokie pažangūs ėdalo produktai kaip „Hill's™ Prescription Diet™ b/d™“, „Hill's™Prescription Diet™ Metabolic“ ir kt.

Svorio reguliavimas

96 proc. šunų per du mėnesius namuose numetė svorio.

 

Virškinimo sistemos priežiūra

Lengvai virškinamas ėdalas, skirtas pagerinti maistinių medžiagų įsisavinimą.

Oda / jautrumas ėdalui

Hidrolizuoti baltymai ir vienas angliavandenių šaltinis, siekiant sumažinti nepageidaujamą reakciją į ėdalą.

Šlapimo sistemos priežiūra

Klinikiniais tyrimais patikrintas ėdalas, skirtas reguliuoti šlapimo rūgšties pH, kad būtų išvengta struvitinių akmenų susidarymo.

Inkstų priežiūra

Klinikiniais tyrimais patikrintas ėdalas, skirtas prailginti gyvenimo trukmę ir pagerinti jo kokybę.

Jūsų šuns priežiūra

STRAIPSNIAI IR PRIEMONĖS

Augintinių priežiūros centras