Dažnai užduodami klausimai

Peržiūrėję toliau pateiktą sąrašą rasite daug informacijos, kurios paprastai ieško Hill‘s pašaro produktų vartotojai. Jeigu nerandate to, ko ieškote, susisiekite su mumis ir užduokite bet kokį jus dominantį klausimą.

Dažnai užduodami klausimai

 • DUK

  Kokį ėdalo kiekį turėčiau duoti savo augintiniui?

  Ne tik kiekvienam žmogui reikia skirtingo maisto kiekio – reikiamas ėdalo kiekis skiriasi kiekvienam augintiniui. Ant daugumos „Hill's®“ ėdalo produktų pakuočių pateikiamos šėrimo rekomendacijos, kurios padės jums nustatyti, kiek ėdalo reikia jūsų augintiniui. Tiesa, šios rekomendacijos yra tik atspirties taškas. Norinti išsaugoti augintinio sveikatą, svarbu nuolat stebėti jo fizinę būklę ir prireikus pakoreguoti ėdalo kiekį. „Hill's®“ prekės ženklo ėdalo produktų, kuriais šeriate savo augintinį, naudojimo rekomendacijas rasite atsidarę produktų išrinkiklį.

  Kuo skiriasi ėdalas „Prescription Diet™“, „Science Plan™“, „Ideal Balance™“ ir „VetEssentials™“?

  „Prescription Diet™“ serijos ėdalo produktai skirti konkrečioms gyvūnų sveikatos problemoms spręsti. „Prescription Diet“ ėdalo galite įsigyti iš savo augintinio veterinaro arba internetu iš įgaliotųjų mažmenininkų. Jeigu jūsų šuo ar katė turi konkrečių sveikatos problemų, pasitarkite su veterinarijos gydytojų, ar „Prescription Diet“ tinka augintiniui. „Prescription Diet™“ – tai klinikinė veterinarinė mityba gyvenimo kokybei gerinti.

  „Science Plan™“ serijos ėdalo produktai skirti patenkinti sveikų augintinių poreikius skirtingais gyvenimo etapais. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad sveikiems gyvūnams skirtas ėdalas „Science Plan“ skatina bet kokio amžiaus ir gyvenimo būdo augintinių gyvybingumą ir gerovę, nes jį sudaro daug įvairių tiksliai subalansuotų produktų. Ėdale „Science Plan“ yra viskas, ko reikia augintiniui, ir nėra nieko, ko jam nereikia. „Science Plan“ produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių, kurios patiks keturkojui, ir juose nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar konservantų – taip mes stengiamės užtikrinti, kad augintinis būtų sveikas ir laimingas.

  „Ideal Balance™“ serijos ėdalo produktai – tai natūralus ėdalas sveikiems augintiniams, pritaikytas skirtingiems gyvenimo etapams. Ėdale „Ideal Balance“ NĖRA kukurūzų, kviečių, sojos ir dirbtinių skonio stipriklių bei konservantų. Greta kokybiškų natūralių sudedamųjų dalių „Ideal Balance“ produktams būdingas tiksliai parinktas daugiau negu 50 maistinių medžiagų derinys – taip užtikrinama subalansuota mityba optimaliai augintinių sveikatai.

  „VetEssentials™“ serijos ėdalo produktai – tai prevencinė mityba kiekvienam amžiaus tarpsniui. Kiekvienas prekės ženklo „VetEssentials“ produktas naudingas sveikatai penkiais aspektais ir yra pritaikytas atitinkamo amžiaus augintinio poreikiams. Drauge su reguliaria mankšta ir veterinaro apžiūromis „VetEssentials™“ stiprina jūsų augintinio galimybes išlikti sveikam ateityje. „VetEssentials“ produktus galima įsigyti tik iš veterinarijos gydytojo.

  „Science Diet“, „Ideal Balance“ ir „VetEssentials“ produktai nėra „Prescription Diet“ produktų pakaitalai.

  Kokia „Hill's®“ ėdalo produktų tinkamumo naudoti trukmė? Kur laikyti ėdalą?

  Patikrinkite mūsų ėdalo produktų tinkamumo naudoti pabaigos datą ir vadovaukitės laikymo rekomendacijomis, kad jie išliktų švieži.

  Kur galiu nusipirkti „Hill's™“ ėdalo produktų?

  „Prescription Diet ™“ serijos ėdalo produktus galite įsigyti daugumoje veterinarijos klinikų ir vaistinių. Jeigu jums reikia surasti netoliese dirbantį veterinarijos gydytoją, mes galime padėti. „Prescription Diet™“ produktus taip pat galima įsigyti internetu iš veterinarijos klinikų, kuriose veikia internetinės parduotuvės, arba iš įgaliotųjų mažmenininkų.

  „Science Plan™“ ir „Ideal Balance™“ ėdalo produktus galite įsigyti daugumoje veterinarijos klinikų ir vaistinių, zoo prekių parduotuvėse, ėdalo parduotuvėse ir kai kuriose gyvūnų priežiūros įmonėse. Mes galime padėti surasti netoliese dirbantį veterinarijos gydytoją arba mažmeninę zoo prekių parduotuvę. „Science Plan™“ ir „Ideal Balance™“ ėdalo produktus taip pat galite įsigyti internetu iš įgaliotųjų mažmenininkų.

  Ar „Hill's™“ ėdalo produktų galiu nusipirkti internetu?

  „Science Plan™“ ir „Ideal Balance™“ ėdalo produktus galima įsigyti internetu iš įgaliotųjų mažmenininkų.

  „Prescription Diet™“ produktus galima įsigyti iš savo augintinio veterinarijos gydytojo arba internetu iš įgaliotųjų mažmenininkų.

  Kaip galėčiau daugiau sužinoti apie „Hill‘s™“ ėdalą, kuriuo šeriu savo augintinį – apie tai, kaip jis veikia, jo sudedamąsias dalis, skonį ir pan.?

  Išsamios informacijos apie mūsų siūlomus „Science Diet™“, „Ideal Balance™“, „Prescription Diet™“ arba „VetEssentails™“ ėdalo produktus rasite apsilankę mūsų svetainės skiltyje „Produktai“.

  Kiek kalorijų yra „Hill‘s™“ ėdalo produktuose?

  Kalorijų skaičius atskiruose produktuose skiriasi, nes jie pritaikyti konkretiems augintinių gyvenimo etapams ir gyvenimo būdui. Kiekvieno mūsų siūlomo ėdalo produkto kalorijų skaičius nurodytas internetiniame produktų ieškiklyje.

  Ar ėdalo, kuriuo šeriu savo augintinį, galiu įsigyti sauso, konservuoto ėdalo ir skanėstų forma?

  Norėdami peržiūrėti visus įmanomus ėdalo, kuriuo šeriate savo augintinį, variantus, pasinaudokite internetiniu produktų ieškikliu.

  Ar „Hill‘s™“ ėdalo produktams teikiama garantija?

  Mūsų garantinis įsipareigojimas nurodytas ant visų „Hill‘s™“ ėdalo produktų. Jeigu dėl bet kokios priežasties esate nepatenkinti „Prescription Diet™“, „Science Diet™“, „Ideal Balance™“ arba „VetEssentials™“ ėdalo produktais, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą ir jums bus grąžinti visi pinigai arba produktas bus pakeistas kitu.

 • Šėrimas Hill’s pašaru

  Mano augintinis labai išrankus, kaip galėčiau pagardinti jo ėdalą? Ar galiu šerti augintinį žmonių maistu arba likučiais nuo stalo?

  Skonio tyrimai atskleidė, kad gyvūnai labiau mėgsta „Hill's®“, o ne kitų žymiausių prekės ženklų ėdalo produktus, tačiau mes suprantame, kad kai kurie augintiniai gali būti labai išrankūs. Norėdami jums padėti, siūlome vadovautis vienu ar keliais toliau pateiktais patarimais, kaip paskatinti augintinį ėsti.

  • If you are starting to feed your pet a new food, refer to the 7-Day Transition Schedule for dogs or cats. A gradual transition from the current food to a new food helps wean your pet from one food to another.
  • Pamatuokite ėdalo dienos normą ir įdėkite į augintinio dubenėlį. Jeigu gyvūną šeriate kelis kartus per dieną, paskirstykite ėdalo kiekį, atsižvelgdami į šėrimų skaičių.
  • Leiskite šuniui 10–20 minučių paėsti, tada pašalinkite likusį ėdalą ir paslėpkite iki kito šėrimo. Atminkite, alkis – geriausias prieskonis!
  • Jeigu savo augintinį šeriate sausu ėdalu, pabandykite šerti iš rankos – pirmus kelis kartus laikykite granules rankoje ir duokite jų gyvūnui nedidelėmis porcijomis.
  • Į sauso ėdalo porciją įpilkite porą valgomųjų šaukštų šilto (ne karšto) vandens. Palaikykite mišinį kelias minutes, kad vanduo suminkštintų granules, ir patiekite augintiniui. Sudrėkinkite tik vienam šėrimui skirtą ėdalo porciją, kad ėdalas nesugestų. Nelaikykite sudrėkinto ėdalo ilgiau negu keturias valandas.
  • Jūs gali paruošti sauso ėdalo „padažą“, sumaišydami šiek tiek atitinkamo konservuoto ėdalo su keliais valgomaisiais šaukštais šilto (ne karšto) vandens. Užpilkite šaukštą „padažo“ ant sauso ėdalo ir pasiūlykite augintiniui. Paruoškite tik tiek, kiek reikia vienai ėdalo porcijai, kad ėdalas nesugestų.
  • Norėdami sustiprinti tiek sauso, tiek ir konservuoto ėdalo skonį, į vandenį įpilkite šiek tiek nesūraus vištienos sultinio arba skysčio iš tuno konservų skardinės. Paruoškite tik tiek, kiek reikia vienai ėdalo porcijai, kad ėdalas nesugestų. (Šių patarimų netaikykite ėdalui „Prescription Diet® z/d®“ arba „d/d®“.)

   

  Mes nerekomenduojame šerti augintinio žmonių maistu arba likučiais nuo stalo. Veterinarai tvirtai įsitikinę, kad šeriant gyvūnus likučiais nuo stalo arba žmonių maistu, jų mityboje tam tikrų maistinių medžiagų truks, o kitų bus per daug, ir laikui bėgant augintiniui tai gali sukelti sveikatos problemų (pavyzdžiui, nutukimą). Šeriamas žmonių maistu arba likučiais nuo stalo gyvūnas gali tapti dar išrankesnis.

  Kaip pakeisti mano šuns ar katės ėdalą arba pereiti prie kito ėdalo?

  Augintiniai yra įpročių vergai, todėl pereinant prie naujo ėdalo jiems gali reikėti šiek tiek pagalbos. Jeigu veterinaras nerekomendavo kitaip, prie naujo ėdalo pratinkite palaipsniui, per septynias dienas. Sumaišykite naująjį ėdalą su ėdalu, kuriuo iki tol šėrėte augintinį, palaipsniui didindami naujojo ėdalo kiekį, kol liks tik naujasis ėdalas.

  Dauguma gyvūnų netrukus pradeda mielai ėsti naująjį ėdalą, tačiau yra ir tokių, kuriems įprastų dalykų atsisakyti kur kas sunkiau. Jeigu augintinį sunku pripratinti prie naujo ėdalo, išbandykite kurį nors iš šių pasiūlymų:

  • Pašildykite ėdalą arba įpilkite šilto vandens – tai sustiprins ėdalo skonį ir kvapą.
  • Nepalikite ėdalo, kad augintinis galėtų užkąsti kada panorėjęs. Šerkite kas tris arba keturias valandas po 15–20 minučių.
  • Jeigu pratindami augintinį prie naujo ėdalo norite sustiprinti tiek sauso, tiek ir konservuoto ėdalo skonį, į vandenį įpilkite šiek tiek nesūraus vištienos sultinio arba skysčio iš tuno konservų skardinės. (Šių patarimų netaikykite ėdalui „Prescription Diet® z/d®“ arba „d/d®“.)

  See transition tips and video for dogs or cats

  Ar galiu duoti šuniui skanėstų, jeigu jis šeriamas ėdalu „Prescription Diet®“?

  Šunų skanėstai „Prescription Diet®“ – tai mažai kalorijų turintys gardėsiai su mineralais, skirti „Prescription Diet“ ėdalo produktais šeriamiems šunims. Šunų gardėsiais „Prescription Diet“ galima patenkinti iki 10 proc. šuns kasdienių energijos poreikių ir vis dar išlaikyti esamai sveikatos būklei tinkamą mitybą. Paklauskite savo augintinio veterinarijos gydytojo, ar šunų skanėstaii „Prescription Diet“ tinka tais atvejais, kai šunį šeriate šiais „Prescription Diet“ produktais:

   

  • „Prescription Diet™ b/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ c/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ g/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ h/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ j/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ k/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ r/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ w/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ Metabolic Canine“
  • „Prescription Diet™ j/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ r/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ w/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ d/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ i/d™ Canine“
  • „Prescription Diet™ z/d™ Canine“

   

  Skanėstai „Prescription Diet™ Metabolic“ – tai sveiki ir naudingi skanėstai suaugusioms katėms, kurie padeda joms lieknėti ir išlaikyti pasiektą svorį. Skanėstų „Metabolic“ galite įsigyti veterinarijos klinikose arba internetu iš įgaliotųjų mažmenininkų. Šie skanėstai – puikus ėdalo papildas katėms, šeriamoms:

   

  • „Prescription Diet™ Metabolic Feline“
  • „Prescription Diet™ m/d™ Feline“
  • „Prescription Diet™ r/d™ Feline“
  • „Prescription Diet™ w/d™ Feline“

   

  „Prescription Diet“ ėdalu šeriamoms katėms

  Naminio skanėsto receptas (išeiga – maždaug 25 skanėstai)

  Katėms

  Šunims

 • Augintinio priežiūra

  Kur galėčiau sužinoti daugiau apie savo augintinio ligą?

  Jeigu augintiniui diagnozuojama kokia nors liga, jūs, be abejo, norite kuo daugiau sužinoti apie ligą ir gydymą. Sužinokite daugiau apie kačių ir šunų ligas.
  How can I tell if my pet is overweight?

  Atsižvelgiant į tai, kad antsvorio turi daugiau negu 50 proc. augintinių, svarbu žinoti savo augintinio svorį. Yra keletas požymių, į kuriuos turite atsižvelgti, norėdami nustatyti, ar jūsų augintinio svoris netampa per didelis. Minėti įspėjamieji požymiai:

  • nebegalima užčiuopti šonkaulių;
  • nebėra pastebimo juosmens;
  • riebalų sankaupos virš klubų ir uodegos pagrindo;
  • eidamas krypuoja;
  • gyvūnui sunku judėti;
  • trūksta oro;
  • bloga nuotaika.

   

  Svarbu žinoti savo augintinio svorį, nes tinkamas augimas ir normalus svoris gali padėti išvengti daugybės su nutukimu susijusių ligų ir sveikatos sutrikimų, taip pat augimo sukeltos kaulų ligos. Jei pastebėjote bet kuriuos iš išvardytų įspėjamųjų požymių, jūsų veterinaras gali pasiūlyti, ką turėtumėte keisti, kad augintinis išliktų sveikas ir geros formos.

 • Apie Hill’s Pet Nutrition

  Kas yra „Hill‘s™“ įsipareigojimas siekti gyvūnų gerovės?

  Mes, „Hill‘s“ darbuotojai, esame įsipareigoję rūpintis visais gyvūnais, pradedant tais, kuriuos auginame patys, ir baigiant jūsų augintiniu. Daugiau sužinokite apie „Hill‘s™“ įsipareigojimą siekti gyvūnų gerovės.

  Ar jūsų svetainėje išvardytos karjeros „Hill‘s“ galimybės?

  Daugiau informacijos apie laisvas „Hill‘s“ darbo vietas rasite apsilankę svetainės skiltyje „Karjera“.

 • Apie mūsų puslapį

  Kaip užsiregistruoti?

  Registruokitės čia.

  Pamiršau savo vartotojo vardą. Ar galite man jį atsiųsti?

  Susisiekite su mumis, nurodydami savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą, ir mes atsiųsime jūsų vartotojo vardą.

  Pamiršau slaptažodį. Ar galėčiau gauti naują?

  Nurodykite mums savo el. pašto adresą, ir mes atsiųsime jums naują slaptažodį.

  Mano paskyra buvo užblokuota saugumo sumetimais. Kaip galėčiau panaikinti blokavimą?

  Dėl nesėkmingų prisijungimų jūsų paskyra buvo užblokuota saugumo sumetimais. Susiekite su mumis naudodami savo vartotojo vardą, ir mes vėl įjungsime jūsų paskyrą bei panaikinsime slaptažodžio blokavimą.

  Aš peržiūrėjau visus dažnai užduodamus klausimus, bet vis dar turiu klausimą „Hill‘s“. Kaip galėčiau su kuo nors susisiekti?

  Užduokite klausimą, susisiekę su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi.

  Kodėl „Hill‘s“ šioje svetainėje naudoja slapukus?

  „Hill‘s“ savo svetainėje kai kuriuos slapukus naudoja todėl, kad svetainės lankytojams galėtume pasiūlyti kuo geresnę patirtį.

  Slapukai mūsų svetainėje naudojami siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį. Kai kurie slapukai jus įsimena, todėl jums kitą kartą apsilankius galime pasiūlyti jūsų poreikiams geriau pritaikytą svetainę. Kiti slapukai stebi, kiek žmonių peržiūri mūsų puslapius, taigi taip mes galime gerinti bendrą apsilankymo svetainėje patirtį. Dar kiti slapukai būtini svetainės veikimui užtikrinti. Jeigu neprieštaraujate slapukų naudojimui, spauskite OK (gerai) ir naršykite toliau. Jeigu abejojate, perskaitykite čia pateiktas Sąlygas ir nuostatas. Taip pat galite pakeisti asmenines nuostatas taip, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti gaunamus slapukus.

 • Nuolaidų kuponai

  Where can I find coupons?

  Didelė dalis akcijų ir kuponų nukreipiama per mūsų produktų mažmenininkus. Taigi periodiškai tikrinkite, ar jūsų augintinio veterinaras arba gyvūnų ėdalo mažmenininkas nesiūlo nuolaidų ar kitų akcijų. Kai kurias vykdomas akcijas taip pat rasite svetainėje HillsPet.ca/SpecialOffers. Be to, specialius pasiūlymus mes dažnai pristatome „Facebook“ puslapyje www.Facebook.com/HillsPetUS.

  Kodėl negaliu rasti akcijos savo augintinio produktams?

  Nors mes stengiamės pasiūlyti įvairiausias akcijas ir taip pasiekti kuo daugiau vartotojų, gali būti, kad tam tikru metu nevykdysime akcijų ir nesiūlysime kuponų. Tad greta apsilankymų puslapyje HillsPet.ca/SpecialOffers apie akcijas periodiškai teiraukitės savo veterinarijos gydytojo arba gyvūnų ėdalo mažmenininko.

  Kaip sužinoti, ar mano kuponas galioja?

  Jeigu turite su „Hill's®“ produktų kuponais susijusių klausimų, skambinkite į „Hill‘s“ Klientų aptarnavimo skyrių telefonu 1-800-445-5777.