Mes esame
įmonė,
kuri vertina tvarumą

Nesvarbu, ar tai būtų naminiai gyvūnai, jais besirūpinantys žmonės, ar planeta, kuria dalijamės kartu, Hill’s jau seniai naudojasi mokslu gyvenimui pakeisti. Augant mūsų įmonei, auga ir mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo ir daryti teigiamą poveikį visai mūsų veiklai.

animal welfare icon

Atsidavimas dėl gyvūnų gerovės

Mes padėjome daugiau nei 12 milijonų prieglaudų augintinių rasti nuolatinius namus

zero waste icon

Įsipareigoję „gyvenimui be šiukšlių“

Visos 6 „Hill's“ priklausančios gamybos vietos yra sertifikuotos pagal Total Resource Use and Efficiency (TRUE®) programą, gyvenimui be atliekų.

ingredients icon

Mūsų ingredientai

Mūsų biologija pagrįsta mityba naudoja kruopščiai atrinktus aukštos kokybės ingredientus

recycling icon

Hill’s naudoja 3 pagrindines filosofijas

Siekdami sukurti geresnį pasaulį ateities naminių gyvūnėlių kartoms, sprendimus priimame remdamiesi trimis skirtingais principais:

#guiding-philosophies (anchor only visible for authoring)

Hill’s naudoja 3 pagrindines filosofijas

Siekdami sukurti geresnį pasaulį ateities naminių gyvūnėlių kartoms, sprendimus priimame remdamiesi trimis skirtingais principais:

#science-led-nutrition (anchor only visible for authoring)

1

MOKSLU GRINDŽIAMA MITYBA

Manome, kad mokslas yra geriausias būdas suteikti jūsų augintiniui geriausią įmanomą priežiūrą. Mūsų Ph.D. mitybos specialistai ir veterinarai ieško naujų atradimų, galinčių pakeisti šuns ar katės gyvenimą į gerąją pusę.

image of boy petting dog

Hill’s mitybos filosofija

Tendencijos ateina ir praeina, bet mes tikime, kad mokslas visada turėtų rodyti kelią, kurdamas maistą, kuris padėtų augintiniams gyventi laimingai ir sveikai.

Mūsų požiūris

image of woman from Hill’s pet nutriton center petting cat

Hill’s Pet Nutrition Center

Inovatyvus naminių gyvūnėlių maistas reikalauja suprasti, ką augintiniai mėgsta. Štai kodėl daugiau nei 900 šunų ir kačių užtikrina, kad mūsų galutiniais produktais galėtų mėgautis augintiniai visame pasaulyje.

Apie PNC

image of scientist examining product in microscope

Aukštos kokybės standartai

Mes priimame ingredientus tik iš tų tiekėjų, kurių produktai atitinka griežtus kokybės standartus. Mes išnagrinėjame kiekvieną ingredientą, kad įsitikintume jų saugumu, taip pat kiekvieną sudedamųjų dalių profilį, siekdami užtikrinti, kad jūsų augintinis gautų tikslią jiems reikalingą maistinę formulę.

Kiekvienas Hill's produktas pereina paskutinį patikrinimą, kad būtų užtikrintas jūsų augintinio maisto saugumas. Visi paruošti produktai prieš išleidžiant yra fiziškai tikrinami ir testuojami dėl pagrindinių maistinių medžiagų, siekiant užtikrinti, kad jūsų augintinis gautų vienodą produktų maišelį.

Apie mūsų kokybę

#pets-bring-people-together (anchor only visible for authoring)

2

GYVŪNAI SUARTINA ŽMONES

Naminiai gyvūnai gali pakeisti mus kaip asmenis ir kaip bendruomenę. Mes vienijame įvairią darbo jėgą, gimusią iš meilės naminiams gyvūnėliams.

Hill’s Food, Shelter & Love programa

Nuostabu, ką geras maistas gali padaryti gyvūnui, kuriam reikia pagalbos. Programa „Hill’s Food, Shelter, Love“ paaukojo daugiau nei 255 mln. EUR maisto ir padėjo daugiau nei 12 mln. augintinių prieglaudose rasti pastovius namus.

  • MŪSŲ TIKSLAS: 15 MILIJONŲ PRIGLAUSTŲ AUGINTINIŲ

Pagalba nelaimės atveju

Nuo Australijos iki JAV „The Hill’s Disaster Relief Network“ bendradarbiauja su prieglaudomis visame pasaulyje, kad suteiktų maistinę pagalbą naminiams gyvūnėliams ir prieglaudoms, kuriems jos reikia.

  • Reagavome į daugiau nei 100 pasaulinių stichinių nelaimių
  • Paaukojome daugiau nei 400 000 svarų maisto.

Savanoriška veikla

2019 m. „Hill's“ darbuotojai savanoriškai dirbo daugiau nei 4 600 valandų visame pasaulyje, o tai prilygsta daugiau nei 2 darbo metams.

Bendradarbiaujame su tais, kurie dalijasi mūsų vizija

Geriausias darbas niekada neatliekamas vieno, todėl dirbame su panašiomis tvarumo vertybėmis pasižyminčiomis organizacijomis.

ellen macarthur foundation member logo
un global compact logo
true logo
sedex member logo
sustainable packaging coalition logo
pet food institute logo
europen logo

#next-generation (anchor only visible for authoring)

3

PAGALBA PLANETAI DĖL NAUJOS KARTOS

Suprantame, kad mūsų sprendimai turi pasaulinį poveikį ne tik šiandienai, bet ir kiekvienai dienai po jos. Mūsų verslo praktika ir toliau tobulėja, kad nepamirštume planetos ir gamtos išteklių.

image of field with sustainable sourcing icon over it

Tvarus tiekimas

Mūsų tikslas – visais įmanomais žingsniais integruoti socialinę, aplinkosaugos ir etinę praktiką. Nuolat stengiamės didinti efektyvumą nuo tiekėjų iki gamybos vietų.

young boy and dog looking at recyclable hill’s box

Gamyba su minimaliu poveikiu

Stengiamės gaminti kokybišką ėdalą augintiniams su didžiausiu energijos ir vandens efektyvumu ir kuo mažiau atliekų, kurios patenka į sąvartynus ar vandenynus.

recycle-ready dry pet food packaging

Perdirbimui paruošta sauso naminių gyvūnėlių ėdalo pakuotė

Ši naujoviška medžiaga buvo sukurta kartu su mūsų maišelių tiekėjais, kad būtų pradėtas kelias link perdirbti paruoštų naminių gyvūnėlių ėdalo maišelių.

Mūsų perdirbimo tikslai

Responsibly Made*

Įrenginiai didina energijos ir vandens vartojimo efektyvumą ir laikosi etiškos darbo praktikos.

Apie Hill’s misiją

*Our Responsibly Made claim applies to all Colgate-Palmolive owned and operated facilities. Aspects related to Sustainable & Safe Ingredients, Responsible Sourcing, Sustainable Packaging and more can be found on our sustainability website. “LEED” and related logos are trademarks owned by the U.S. Green Building Council and are used with permission.