Hill's kloja pamatus naujam mitybos centrui „Mažosios letenėlės“

„Topika“ vadovybė ir „Hill's“ pagrindinės bendrovės „Colgate-Palmolive“ generalinis direktorius sukuria revoliucinį centrą jauniems specialistams ir specializuotos mitybos centrą, skirtą augančiai mažų ir miniatiūrinių šunų populiacijai.

Topeka, KS, 2019 m. Rugpjūčio 16 d. - „Hill's Pet Nutrition“ vakar surengė revoliucinę ceremoniją už naują 20 milijonų dolerių, 25 000 kvadratinių pėdų mitybos centrą, orientuotą į mažų šunų - „Mažų letenėlių“ - poreikius. Taip pat už įkurtą naująjį "Įsitraukimo centras", veterinarijos gydytojų ir kitų naminių gyvūnėlių globėjų įsitraukimui.

“Hill's komanda džiaugiasi galėdama pranešti apie mūsų visame pasaulyje žinomo naminių gyvūnėlių mitybos centro plėtrą, sutelkiant dėmesį į ypatingus mažų šunų poreikius, taip pat norėdami sustiprinti savo ryšį su tais, kurie globoja naminius gyvūnus, per naująjį "Engagement Centre"“, - sakė „Hill's“ prezidentas Jesper Nordengaard. „Mes visada investuojame į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad patenkintume naminių gyvūnėlių mitybos poreikius, taip pat mokomės iš veterinarų, klientų ir globėjų, per jų patirtis. Taip įgyvendiname savo misiją keisti gyvenimus."

„Tai puiki diena„ Hill “komandai. Mes esame ypač dėkingi„ Topikos “lyderiams ir nuostabiems talentams regione, kurie padeda„ Hill's “būti geriausiais tuo, ką mes darome“, - pridūrė „Nordengaards“. Naujajame „Mažųjų letenėlių“ centre bus moderniausios patalpos ir jame gyvens 80 mažų veislių grynaveislių šunų, sveriančių mažiau nei 12 svarų. Mažosioms letenėlėms bus pritaikyta speciali dieta, sukurta atsižvelgiant į jų unikalius poreikius. Centras yra pritaikytas skubiai veterinarinei priežiūrai ir pasiūlys mažiems šunims įvairią naudingą veiklą tiek lauke, tiek viduje. Savo ruožtu, "Įsitraukimo centras" suteiks vietą švietimo seminarų ir tęstinio mokymo programų organizavimui veterinarijos studentams ir šios srities profesionalams.

„Visame pasaulyje mažų šunų veislių populiarumas nuolat auga. Mūsų investicija į šią specializuotą įstaigą padės mums sukurti tokį skonį ir estetiką, kuri labiau patinka mažiems šunims ir kuri geriausiai veikia jų savitą elgesį ir unikalią fiziologiją “, - teigė Dave Baloga, „Hill’s “ mokslo ir technologijų viceprezidentas. „Mažų letenėlių“ centras leis mums geriau suprasti jų poreikius ir atrasti naujus būdus, padėsiančius gyventi sveiką ir laimingą gyvenimą.“

Šiandien daugiau nei pusė JAV šunų yra mažų ir miniatiūrinių veislių šunys, jų procentas auga. Šie šunys turi skirtingus poreikius, palyginti su didesniais giminaičiais. Pavyzdžiui, mažas jų skrandžio dydis reiškia, kad jie gali valgyti mažomis porcijomis kelis kartus per dieną, o ne didelėmis porcijomis vieną ar du kartus per dieną, kaip daro dideli šunys. Jie turi greitesnę medžiagų apykaitą, todėl maži šunys valgo daugiau nei dideli.

Renginio pranešėjai: D. Nordengaard, D. Baloga, Topeka meras Michelle De La Isla, vyresnioji viceprezidentė ekonominės plėtros Didžiosios Topeka partnerystės klausimais, Molly Howey, Veterinarijos kolegijos dekanė Kanzaso universitetas Bonnie Rush ir „Colgate-Palmolive“ („Hill's“ patronuojančios įmonės) pirmininkas, prezidentas ir generalinis direktorius Noelis Wallace'as. Steigimo ceremonijoje taip pat dalyvavo Kevinas Cookas, Shawnee apygardos komisaras ir Kanzaso prekybos sekretorius Davidas Tolandas. Be to, festivalyje dalyvavo vietos visuomenės partneriai, teikiantys pagalbą benamiams gyvūnams.

GGrupė žmonių, nešiojamų kietomis skrybėlėmis su kastuvomis, vykstant novatoriškajai Hill's Pet Nutrition ceremonijai.

Apie Hill's Pet Nutrition

„Hill's“ buvo įkurta daugiau nei prieš 75 metus ir nuo to laiko įsipareigojusi gerinti augintinių mitybą. "Hill's" misija yra padėti praturtinti ir išplėsti ypatingus žmonių ir jų augintinių santykius. Bendrovė yra įsipareigojusi novatoriškiems tyrimams ir revoliucinei šunų ir kačių maisto plėtrai, paremtai moksliniais tyrimais ir supratimu apie jų specialiuosius poreikius. Gydomasis naminių gyvūnėlių ėdalas „HILL‘s Prescription Diet“ ir „HILL’S Science Plan“ naminių gyvūnėlių ėdalas visame pasaulyje parduodamas per veterinarus ir specializuotus naminių gyvūnėlių ėdalo mažmenininkus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Hill's“, mūsų produktus ir mūsų mitybos filosofiją, apsilankykite HillsPet.com „HillsVet.com“ arba „Facebook“ - „Hill's Pet Nutrition“. #HillsTransformingLives

Apie Colgate-Palmolive

„Colgate-Palmolive“ yra pasaulyje pirmaujanti vartojimo prekių įmonė, užsiimanti burnos priežiūros, asmens priežiūros, namų priežiūros ir naminių gyvūnėlių mityba. Su daugiau nei 34,000 žmonių ir parduodamų prekių daugiau nei 200 šalių ir teritorijų, „Colgate“ garsėja tokiais buitiniais vardais kaip „Colgate“, „Palmolive“, „Elmex“, „Tom's of Maine“, „Sorriso“, „Speed ​​Stick“, „Lady Speed ​​Stick“, „Softsoap“, „Irish Spring“, „Protex“, „Sanex“, „Elta MD“, „PCA Skin“, „Ajax“, „Axion“, „Fabuloso“, „Soupline“ ir „Suavitel“, taip pat „Hill's Science Plan“ ir „Hill's Prescription Diet“. Bendrovė taip pat yra pripažinta už savo vadovavimo įgūdžius ir inovacijas skatinant aplinkos tvarumą ir visuomenės gerovę, įskaitant pažangą vandens tausojimo, atliekų mažinimo, perdirbimo ir vaikų burnos sveikatos gerinimo nepasiturinčiose bendruomenėse srityje per programą „Šviesios šypsenos, šviesi ateitis“. Nuo 1991 m. ji pasiekė daugiau nei 1 milijardą vaikų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Colgate“ globalų verslą ir kaip įmonė formuoja ateitį skatinančią šypsotis, apsilankykite tinklalapyje „ColgatePalmolive.com“.

Communications Team
Hill's Pet Nutrition
(785) 221-1187
mediacontact@hillspet.com