AR ŽINOTE?

JŪSŲ AUGINTINIS TURI UNIKALIĄ ŽARNYNO EKOSISTEMĄ

Jūsų augintinio žarnyno mikrobiomas vaidina svarbų vaidmenį ne tik subalansuojant virškinimo sistemą – jis daro įtaką visoms organizmo funkcijoms.

MIKROBIOMAS YRA NEMATOMAS BAKTERIJŲ IR KITŲ MIKROORGANIZMŲ TINKLAS, KURĮ REIKIA MAITINTI

Šis mikroorganizmų tinklas veikia ir žmonių, ir augintinių virškinimo sistemą, imunitetą, vidaus organų funkcijas ir kt., todėl svarbu tinkamai jį maitinti.

TAIP YRA TODĖL, KAD...

JŪSŲ AUGINTINIS GALI SVEIKIAU TUŠTINTIS IR NE TIK

Tinkami prebiotikai gali turėti įtakos bendrajai augintinio sveikatos būklei. Jeigu norite, kad jūsų veja ar sodas klestėtų, turite auginti augalus, kuriems konkreti aplinka yra tinkamiausia. Prebiotikai yra tarsi trąšos, kurios maitina ir augina žarnyno bakterijas ir gali turėti įtakos bendrajai augintinio sveikatai ir savijautai.

Atlikę išsamius tyrimus „Hill‘s“ ekspertai nustatė, kad gerųjų bakterijų puoselėjimas gali būti labai naudingas virškinimo sveikatai, be to, nereikia pridėti naujų bakterijų, kurių šeimininko organizme anksčiau nebuvo.

Palankaus mikrobiomo poveikio sritys

Virškinimas

Virškinimas

Išmatų kokybė

Išmatų kokybė

Imunitetas

Imunitetas

Energija

Energija

Allgemeine Organfunktionen

Bendrosios organų funkcijos

„HILL‘S“ YRA MIKROBIOMUI PALANKIOS PREBIOTINĖS VETERINARINĖS MITYBOS LYDERĖ

Ilgiau nei dešimtmetį vykdyti mikrobiomo sveikatos tyrimai padėjo „Hill‘s“ veterinarams ir mitybos specialistams sukurti specializuotą mitybą, padedančią stiprinti mikrobiomo sveikatą.

activbiome+ technology badge

TAIGI...

MES SUKŪRĖME MITYBĄ SU „ACTIVBIOME+“ TECHNOLOGIJA, KURI YRA ŽINGSNIS PIRMYN

„ActivBiome“+ technologija – tai revoliucinis prebiotikų mišinys, kuris iš esmės pakeičia požiūrį į augintinio virškinimo sistemos sveikatos stiprinimą. Ši technologija dabar siūloma keliuose „Hill‘s“ produktuose.

Peržiūrėkite mūsų „ActivBiome+“ produktų portfolio