Panašiai kaip ir žmonių, kačių ir šunų žarnyno mikrobiomas turi būti subalansuotas. Tačiau kas gi yra mikrobiomas? Tai gyvūno virškinimo trakte esanti ekosistema, kurią sudaro milijardai mikrobų ir kitų mikroorganizmų, įskaitant ir gerąsias, ir nepageidaujamas bakterijas. Kiekvieno augintinio mikrobiomas unikalus. Pasitelkdami mitybą gyvūno žarnyno mikrobiomui subalansuoti, galite daryti įtaką perėjimui nuo ūminės ar lėtinės ligos link geros savijautos.

Stiprinkite augintinio sveikatą, pasitelkdami ŽARNYNO MIKROBIOMO JĖGĄ

Kaip apibūdinti mikrobiomą paprastais žodžiais? Galvokite apie augintinio mikrobiomą kaip apie miniekosistemą, kuri vaidina svarbų vaidmenį ne tik užtikrinant gyvūno virškinimo sistemos sveikatą, bet ir gerovę apskritai. Galime palyginti su sodu arba veja. Jeigu norite, kad jūsų veja ar sodas klestėtų, turite sodinti augalus, kuriems konkreti aplinka yra tinkamiausia.

Naujos žinios apie mikrobiomo sveikatą ir mitybą padėjo suprasti, kad dinamiškas skaidulų turinčių produktų, įskaitant prebiotikus, derinys gali maitinti šią jau esamą šunų ir kačių žarnyno ekosistemą – mikrobiomą.

Ilgiau nei dešimtmetį vykdyti mikrobiomo sveikatos tyrimai padėjo „Hill‘s“ tapti viena svarbiausių su mikrobiomu susietos gyvūnų mitybos srities lyderių.

NEAPSIRIBOKITE TRADICINIU POŽIŪRIU

Augintiniai, turintys tokių skaiduloms jautrių virškinimo sutrikimų kaip lėtinis viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, buvo gydomi keliais tradiciniais būdais – gydomuoju ėdalu su skaidulomis, šunims ir katėms skirtais probiotikais ir namine vištiena su ryžiais. Kiekvienas šių būdų turi savo privalumų ir trūkumų:

Gydomasis ėdalas su skaidulomis

Gydomasis ėdalas su skaidulomis

PRIVALUMAI:
Veikia vandens pusiausvyrą gyvūno storojoje žarnoje ir taip mažina virškinimo sutrikimo simptomus (šunų viduriavimą, kačių vidurių užkietėjimą)

TRŪKUMAI:

  • Poveikis gali pasireikšti tik po kurio laiko
  • Gali neužtikrinti visapusės virškinimo sistemos sveikatos
Probiotikai šunims ir katėms

Probiotikai šunims ir katėms

PRIVALUMAI:
Gali padėti gydant ūminį šunų viduriavimą

TRŪKUMAI:

  • Gali neišspręsti pagrindinės susirgimo priežasties
  • Nepritaikyti individualiai (neveikia esamo gyvūno mikrobiomo)
Naminė vištiena su ryžiais

Naminė vištiena su ryžiais

PRIVALUMAI:
Lengvai virškinama

TRŪKUMAI:

  •  Maistinių medžiagų balansas
  • Paruošimo problemos

Naujas požiūris į virškinimo problemų sprendimą – MIKROBIOMAS

Tyrimai jau seniai patvirtino, kad šuns ar katės žarnyno mikrobiomas gali turėti didelį poveikį jų virškinimo sistemos sveikatai. O nauji mokslo atradimai ir moksliniai tyrimai atskleidė, kad mikrobiomui gali tekti esminis vaidmuo kovojant su šuns arba katės virškinimo trakto problemomis ir kalbant apie gyvūno gerovę. Taigi tinkamai maitinamas ir prižiūrimas žarnyno mikrobiomas atveria naujas galimybes stiprinti virškinimo sistemos sveikatą ir sveikatą apskritai.

Ilgiau nei dešimtmetį vykdyti mikrobiomo sveikatos tyrimai padėjo „Hill’s Pet Nutrition“ tapti viena svarbiausių su mikrobiomu susietos gyvūnų mitybos srities lyderių ir gyvūnų mikrobiomo sveikatos tyrimų pradininke. Virškinimo trakto mikrobiomui suprasti „Hill’s“ naudoja pažangias technologijas, įskaitant tokius metodus, kaip naujos kartos sekų sudarymo technologijos. Remdamasi gautomis įžvalgomis „Hill’s“ nustatė, kad mityba gali turėti teigiamą poveikį naminių gyvūnų virškinimo trakto sveikatai, nepridedant naujų, gyvūnui nebūdingų bakterijų.

„Hill’s“ mano, kad mikrobiomo sveikata yra svarbiausias virškinimo sistemos sveikatos veiksnys, todėl taikydama šią technologiją siekia natūraliai skatinti reguliarų sveiką tuštinimąsi ir atkurti unikalią žarnyno mikrobiomo pusiausvyrą.

JAU GREITAIProveržį sukėlusi naujovė, kuri atskleidžia, kad mikrobiomo sveikata yra svarbiausias virškinimo sistemos sveikatos veiksnys

Sužinoti daugiau

Kreipkitės į veterinarijos gydytoją dėl išsamesnės informacijos ir patarimų, kas geriausiai tinka jūsų šuns ar katės mikrobiomo sveikatai stiprinti