Mažų veislių šunys turi didelį apetitą gyvenimui

Mažų veislių šunims tinkamas ėdalas turi optimaliai parinktus ingredientus ir maistines medžiagas, kad jų poreikiai būtų patenkinti.

Mažų veislių šunys turi didelį apetitą gyvenimui

Mažų ir miniatiūrinių veislių šunys, kurie suaugę sveria iki 10 kg, dažniausiai įvardijami kaip "žaisliniai", "miniatiūriniai" ar šunys "kompanionai". Per amžius jie buvo mėgstamiausi žmonių draugai visur, pradedant Tibeto spanielius mylinčiais Himalajų vienuoliais ir baigiant Europos karaliumi, vertinančiu papiljonus. Kitos mažos veislės, tokios kaip terjerai, buvo nenuilstamai veisiami dėka savo mėgstamiausių žmonių. Nepriklausomai nuo jų pirminio tikslo, šiandien šie šunys tikrai pavergia širdis.

Yorkshire terrier looks over the shoulder of his owner.

Mažų veislių šunys turi specialius poreikius atsižvelgiant į jų biologiją, veislę ir dispoziciją

 • Didelis pasaulis gali priblokšti mažą šunį. Net tokie kasdieniai daiktai kaip dulkių siurblys. Rutinos pokyčiai - pagalvokite apie keliones, vizitus pas veterinarus ar susitikimus su naujais žmonėmis - atsiskyrimas nuo šeimos ar garsus triukšmas gali sukelti stresą.
 • Dėl savo dydžio maži šunys gyvena ilgiau. Tačiau tai taip pat reiškia, kad jie ilgą laiką susiduria su laisvaisiais radikalais, kurie gali pakenkti ląstelėms ir DNR.
 • Jūsų šuo jums gali atrodyti gerai, tačiau idealus svoris priklauso nuo dydžio ir veislės. Jūsų veterinarijos gydytojas galės pasakyti, koks yra idealus jūsų šuns svoris.

Kasdieninės stresinės situacijos

Mes galime padėti savo augintiniams kiek įmanoma sumažindami stresą jų gyvenime ir užtikrindami, kad jie turėtų pakankamai pasitikėjimo savimi ir pažįstamą žmonių kompaniją. Šuo turėtų turėti savo „erdvę“, guolį ar kilimėlį, kur galėtų jaustis saugiai ir ramiai. Tinkamas ėdalas, toks kaip Hill's Science Plan Calm & Happy“, su raminančiais ingredientais, tokiais kaip hidrolizuoti pieno baltymai, taip pat gali padėti palaikyti mažų šunų emocinę pusiausvyrą.

Sužinokite daugiau

Atsiskyrimo
nerimas

 

Numatoma dienos rutina, įterpiant reguliarius maitinimus, vaikščiojimus ir žaidimus, gali padėti jūsų šuniui jaustis labiau pasitikinčiam savimi.

 

Jautrumas
triukšmui

 

Apsvarstykite galimybę groti švelnią muziką, kuri padėtų užgožti triukšmingus garsus.

 

 

 

 

Pasikeitimai rutinoje ir supančioje aplinkoje

Šunys mėgsta turėti patogią asmeninę erdvę, kur galėtų atsitraukti ir pailsėti. Pažįstama antklodė ar senas megztinis sukuria raminantį gultą keliaujant.

Asmeninės erdvės
pažeidimas

 

Ypač vaikams gali praversti patarimai, kaip švelniai elgtis su augintiniais ir kad labai svarbu jiems duoti erdvės poilsiui, kai jie pavargsta nuo vaikų dėmesio.

Black and brown terrier looks up intently.

Kailio priežiūra

Priežiūros poreikiai skiriasi priklausomai nuo veislės. Pūkuoti pudeliai ir šilkiniai trumpaplaukiai jorkšyro terjerai turi tokius "paltus", kuriems reikia daugiau priežiūros nei trumpesnio kailio veislėms, kaip pavyzdžiui, „Shiba Inus“ ar miniatiūrinis pinčeris. Ilgaplaukiai šunys turėtų būti šukuojami šepečiu kasdien, kad jų kailis būtų geros būklės ir būtų išvengta mazgų ar susivėlimų, kuriuos pašalinti gali būti skausminga. Visada kailį švelniai šukuokite plaukų augimo kryptimi ir užtikrinkite, kad iššukavote visas kūno dalis. Tinkamas maistas gali padaryti didelę įtaką kailio priežiūroje - tokie ingredientai kaip Omega-6 riebiosios rūgštys padeda palaikyti sveiką odą ir blizgantį kailį.

Geri kailio priežiūros įpročiai yra svarbūs mažų veislių šunims:

 • Būtinai naudokite drungną vandenį, kurio temperatūra būtų tinkama jūsų augintiniui.
 • Naudokite specialų šampūną pritaikytą tokiems šunims kaip jūsų ir niekada nenaudokite žmonėms skirtų produktų.
 • Naudokite šepetį skirtą ilgo kailio šunims.
 • Išplaukite gerai siekiant išvengti odos problemų.
 • Nusausinkite šuns kailį rankšluosčiu taip jį nuramindami.
 • Yra galimybė džiovinti šuns kailį su vėsiausiais nustatymais, tačiau jeigu jaučiate, kad jūsų šuo stresuoja,pereikite prie džiovinimo rankšluosčiu.

Laikas žaidimams yra labai svarbus

Žaidimas su žaislais yra galimybė jūsų šuniui šiek tiek pasimankštinti, stimuliuoti psichiką, taip pat praleisti laiką su šeimininku. Galite maksimaliai išnaudoti savo šuns žaislus, pateikdami nedidelį pasirinkimą ir keisdami juos kas keletą savaičių, kad žaislai išliktų nauji ir įdomūs jūsų šuniui.

Duokite savo augintiniui tinkamo dydžio žaislą

Žaislai, kurie yra per maži, kelia pavojų užspringti ir gali būti praryti.

 

Laikykitės saugumo žaidžiant

 

Stygos, juostelės ar elastinės juostos gali būti įdomios jūsų šuniui, tačiau gali būti pavojingos.

Namų apyvokos daiktai nėra žaislai

Namų apyvokos reikmenys jūsų šuniui gali atrodyti įdomūs ir linksmi, tačiau jie gali būti toksiški arba gali suskilti ir sukelti pavojų.

Laikas naujam žaislui

 

Tinkamas laikas pakeisti žaislą nauju - kai tik jis pradeda plyšti ar byrėti.

 

 

Susiję produktai

Pasirūpinkite savo šuniuku

STRAIPSNIAI IR INFORMACIJA

Augintinių priežiūros centras

 • Feeding your puppy

  Find the ideal feeding plan for your puppy with Hill's Pet puppy foods
 • Mixing pet foods

  Puppy, kitten and pet dieting, cat nutrition and dog nutrition information from Hill's Pet