KAIP KURIAMAS PATS GARDŽIAUSIAS ĖDALAS

Šėrimo laikas jūsų augintiniui yra kur kas daugiau, nei tik kasdienis ritualas – tai ypatinga bendravimo patirtis, apimanti visus pojūčius.

Nesvarbu, ar ėdalas skirtas kasdien malšinti alkį, ar tai dietinis produktas, kurio sudėčiai tenka pagrindinis vaidmuo, ėdalo produktai naudingi tik tada, kai keturkojai nori juos ėsti. „Hill‘s“ vadovaujasi mokslu parinkdama kiekvieną ėdalo elementą, kad šėrimo minutės augintiniams būtų tikra šventė.

Paskutinį žodį visada taria keturkojai specialistai

Kiekvieną mūsų sukurtą ėdalo produktą „Pet Nutrition Centre“ (PNC) įvertina šunys ir katės. Mūsų keturkojai „kolegos“ labai rimtai vertina savo darbą, ir tai suprantama, juk jų nuomonė lemiama.

orange cat eating wet food off of plate

Nors šie augintiniai gali džiaugtis meile ir leisti laiką smagiai žaisdami, jie atlieka ir svarbias užduotis, pavyzdžiui, atskleidžia, kaip ėdalas veikia gyvūnus nuo nosies iki uodegos galiuko. Jie įvertina šias ėdalo ypatybes:

  • Kokie kvapai vilioja šunis ir kates;
  • Koks skonis ir tekstūra patinka augintiniams;
  • Tinkamiausią kiekvieno produkto dydį ir formą.

Laimi gardžiausias ėdalas

Kiekvienam mūsų sukurtam skonio profiliui rengiamos kelios degustacijos, per kurias PNC šunys ir katės parodo, kas jiems patinka. Skirtingoms šunų ir kačių grupės siūlome skirtingo ėdalo ir stebime, ką jie renkasi. Po to registruojame kiekvieno augintinio suėstą kiekį ir šiuos duomenis naudojame nustatyti, ką jie iš tiesų mėgsta.

hill’s stews in a white bowl

troškinio dubenėlio nuotrauka, užrašas smulkiomis raidėmis po vaizdu:
Sudedamųjų dalių vaizdas pateiktas tik iliustracijai. Skirtingų produktų sudėtis skiriasi.

Skonio mokslo pagrindai

Mūsų specialistų komanda siekia užtikrinti, kad visi ėdalo produktai maloniai veiktų aštrius šunų ir kačių pojūčius. Su mumis dirba gausi mokslininkų komanda, kuri nuolat vertina naujus kvapo ir skonio derinius, siekdama sukurti gardžiausio skonio ėdalo produktus.

Ieškome sudedamųjų dalių, kuriose derėtų puikios maistinės savybės ir keturkojų mėgstamas skonis. Keletas pavyzdžių:

image of high-quality chicken
Vištiena
image of high-quality beef
Jautiena
image of high-quality lamb
Ėriena
image of high-quality salmon
Lašiša
image of carrots
Morkos
image of potatoes
Bulvės
container of healthy oil
Aliejus ir riebalai

Sudedamųjų dalių vaizdai skirti tik iliustracijai

Ne per daug, ne per mažai.

Kiekvieną ėdalo produktą kuriame tiksliai derindami maistines medžiagas ir atsižvelgdami į konkrečius augintinių sveikatos poreikius, įskaitant gyvenimo etapą, dydį ar specialiuosius poreikius.

close up image of dog’s nose

Kvapas, kuriam neįmanoma atsispirti

Ėdalo kvapas gali sužadinti šuns ar katės apetitą, augintiniui dar nespėjus pasiekti dubenėlio.

Viename augintinių ėdalo produkte yra iki 200 skirtingų skonio / kvapo molekulių. Net jeigu niekas netrukdo, žmogaus nosis gali atpažinti tik 15–20 iš jų. Taikant sudėtingus metodus pažangiausioje tyrimų laboratorijoje galime išskirti sudėtingus skonius ir kvapus molekuliniu lygmeniu ir įvertinti juos iš augintinio perspektyvos.

Aromagrama:
kvapų įvardijimas

Kad galėtume palyginti ir atkurti skirtingus kvapų profilius, pirmiausia turime juos apibūdinti. Jutimus tirianti darbo grupė skirtingoms kvapo ypatybėms įvardyti vartoja tikslius terminus. Tokie žodžiai kaip „kepintas“ ir „mėsos“ vartojami sudarant kvapo profilį, kurį vadiname aromagrama.

Kiekviena aromagrama veikia panašiai kaip konkretaus ėdalo „kvapo piršto atspaudas“. Po to ištyrę skonį su augintiniais ir palyginę šiuos profilius galime geriau suprasti, ką šunys ir katės mėgsta, o ko – ne.

Tekstūra

Geras produkto skonis iš tiesų apima tai, kaip ėdalas veikia visus pojūčius, taigi augintiniui svarbios ir fizinės ėdalo ypatybės.

bowls of wet hill’s foods

Ši nuotrauka, tau tik iliustracija. Sudedamosios dalys gali skirtis, priklausomai nuo produkto.

Konservuotas ėdalas ir troškiniai

Nesvarbu, ar pasiūlysite savo augintiniui malto, smulkinto ėdalo, pašteto, troškinio, konservuoto ėdalo indelyje, gardi jo tekstūra ir stiprus kvapas keturkojui tikrai patiks. Patiekite kaip atskirą patiekalą arba pagardinkite sausą ėdalą.

Įsigykite konservuoto ėdalo produktų

ŠunimsKatėms

Įsigykite troškinių

ŠunimsKatėms

Dar geresnės granulės

image of different kibble shapes

Granulių forma pritaikyta skirtingiems skoniams ir snukučiams

image of kibble texture

Tekstūra svarbi ir šunims, ir katėms, be to, katės mėgsta įvairiai graužti ir kramtyti granules

image of different kibble sizes

Granulių dydis taip pat svarbus, kuomet didesnė granulė yra geriau, priklausomai nuo šuns dydžio

Rezultatas – laimingi ir sveiki augintiniai

Prieš bet kuriam „Hill‘s“ ėdalo produktui patenkant į jūsų augintinio dubenėlį, jį jau ne kartą įvertino ir jo kokybę patikrino mūsų veterinarinės mitybos mokslininkų, specialistų, dietologų ir gyvūnų elgesio specialistų komanda, kad jūsų keturkojis draugas niekada nenusiviltų.

O ką mano jūsų augintinis?