Alt Text
Alt Text
Alt Text

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

„Hill's VET ESSENTIALS“

Sausas suaugusių ( 1 m.) vidutinio dydžio veislių šunų pašaras „MULTI-BENEFIT + WEIGHT“

GALIMI DYDŽIAI
2kg, 10kg

Sausas šunų pašaras Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT su vištiena (skirtas suaugusiems vidutinio dydžio veislių šunims (vyresniems nei 1 metų), šunims po sterilizacijos arba veislėms, linkusioms priaugti svorio), įsigyjamas tik iš veterinarų – tai įvairių privalumų turintis produktas, kurio sudėtis padeda palaikyti sveiką svorį ir virškinimo sistemos bei sąnarių sveikatą. Mūsų sukurta unikali svorio reguliavimo technologija padeda šunims deginti riebalus ir pasiekti bei išlaikyti optimalų svorį. Padeda užtikrinti geresnę šiandieną ir daug geresnių rytojų.

POREIKIS/PIRMENYBĖ

Sterilizuotiems (kastruotiems) sveiko svorio

SKONIS

su vištiena

VEISLĖS DYDIS

Vidutinės veislės

AMŽIUS

Suaugęs

Hill's

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

Satisfaction guarantee

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Suaugusių (>1 m.) vidutinio dydžio veislių šunų pašaras Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT su vištiena, kurio galima įsigyti tik iš veterinarų – tai visavertis, įvairių privalumų turintis pašaras suaugusiems ir brandiems šunims, vyresniems negu 1 metų. Svarbiausia šio pašaro nauda jūsų šuniui patvirtinta klinikiniais tyrimais ir apima klinikiniais tyrimais patvirtintą svorio reguliavimo technologiją, kuri degina riebalus ir padeda šuniui pasiekti bei išlaikyti optimalų svorį po kastracijos. Puikus skonis, kuriam jūsų šuo tiesiog negalės atsispirti.

Kaip tai padeda:

KUO NAUDINGAS:

Svorio reguliavimas Dėl unikalaus sudedamųjų dalių mišinio ir mažo riebalų kiekio, kuris, kaip įrodyta, skatina riebalų deginimą, padeda sterilizuotam šuniui pasiekti ir išlaikyti sveiką svorį

Virškinimo sistemos sveikata Šis pašaras su optimaliu skaidulų mišiniu, įskaitant prebiotikus, stiprina virškinimo sistemos sveikatą

Pagalba imuninei sistemai Klinikiniais tyrimais patvirtintas antioksidantų kiekis palaiko natūralią šuns organizmo apsaugą

Sveika oda ir kailis Pašaras su maitinamosiomis omega-6 riebalų rūgštimis padeda išlaikyti sveiką odą ir kailį, kurį taip malonu glostyti

Kaulų ir sąnarių stiprinimas Pašaras su pridėtiniu gliukozaminu ir chondroitinu palaiko sveikus sąnarius

Papildoma informacija:

Hill‘s tiria naminių gyvūnų biologiją – siekiame suprasti, kaip mityba veikia jų sveikatą.

Kiekvienas Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT pašaro produktas unikaliai sukurtas taip, kad aktyviai padėtų palaikyti jūsų augintinio sveikatą dabar ir ateityje. Šių produktų galima įsigyti tik iš veterinarijos gydytojo. Kokybiška mityba drauge su reguliaria mankšta ir veterinaro apžiūromis didina jūsų augintinio galimybes išsaugoti sveikatą ir gyventi laimingą gyvenimą.


Pagaminta Europoje iš patikimų, visame pasaulyje naudojamų produktų.

Be dirbtinių konservantų. Be sintetinių dažiklių. Be dirbtinių skonio stipriklių.

Augintinių pašarą gaminame tik iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Sudedamosios dalys privalo atitikti griežtus grynumo ir maistinių medžiagų kiekio reikalavimus.

Jūs galite padėti prieglaudose laikomiems gyvūnams. Didžiuojamės, kad padėjome daugiau negu 12 mln. prieglaudose laikomų augintinių visame pasaulyje rasti namus. Daugiau apie tai sužinokite svetainėje www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100 % pasitenkinimo garantija Mes neabejojame, kad Hill's VET ESSENTIALS produktai patiks jūsų augintiniui. Esame tuo taip įsitikinę, kad siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją.*

Įvairių privalumų turinčio pašaro Hill's VET ESSENTIALS Multi-Benefit produktų galima įsigyti įvairia forma: skirtingų sauso pašaro produktų, atitinkančių unikalius jūsų šuns poreikius ir konservuoto pašaro, skirto mėgautis.

Rekomenduojama:

Padeda palaikyti sveiką svorį suaugusiems ir brandiems šunims (1 m. ir vyresniems)

Nerekomenduojama:

Jaunesniems negu 1 metų šuniukams

Vaikingoms arba žindančioms kalėms. Vaikingos ir žindančios kalės turėtų būti šeriamos šuniukų pašaru VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT (o ne didžiųjų veislių šuniukų pašaru VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT).

Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 13 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: SUDĖTIS: vištienos (12 %) ir kalakutienos miltai (viso paukštienos 18 %), kviečiai, kukurūzai, žirnių sėlenų miltai, kukurūzų glitimo miltai, gyvūniniai riebalai, hidrolizuoti baltymai, džiovintos pomidorų išspaudos, celiuliozė, linų sėmenys, džiovinti runkelių griežiniai, kokosų aliejus, mineralai, džiovintos morkos, kiaulienos kremzlės (chondroitino sulfato šaltinis), vėžiagyvių kiauto hidrolizatas (gliukozamino šaltinis).

Dienos šėrimo norma

Kūno svoris (kg) Sausas gramai
2.5 60
5 100
10 165
20 280
30 375
40 465
50 550
60 + 10 už kg

NAUDINGI PATARIMAI


Parinkite tokį pašaro kiekį, kad augintinio svoris išliktų optimalus. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo augintinio veterinaru.

Dar nešėrėte šiuo pašaru? Sumaišykite vis didesnį kiekį naujojo pašaro su vis mažesne dalimi senojo pašaro ir visiškai pakeiskite ankstesnį pašarą per septynias dienas.

Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų švaraus vandens!

Laikui bėgant augintinio mitybos poreikiai gali pasikeisti. Pasitarkite dėl to su veterinaru per kiekvieną apsilankymą.

Laikykite pakuotę augintiniams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes ji kelia pavojų uždusti.


SENAS PAŠARAS

NAUJAS PAŠARAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

3336 kcal/kg (334 kcal/100g)

Maistinės medžiagos Ėdale2
%
Baltymai 26.3 %
Riebalai 14 %
Angliavandeniai/ NFE 34.8 %
Žalia ląsteliena 11.3 %
Kalcis 0.81 %
Fosforas 0.64 %
Kalis 0.72 %
Natris 0.27 %
Magnis 0.122 %
Vitaminas C 100 ppm
Vitaminas E 642 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 0.73 %
Omega-6-riebalų rūgštys 2.42 %
L-Karnitinas 274.2 ppm

Nuorodos

1Analitinės vertės gali šiek tiek skirtis nuo nurodytų ant pakuotės. Abi vertės atitinka gaminio specifikacijas.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More