Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

„Hill's VET ESSENTIALS“

Sausas suaugusių mažųjų ir miniatiūrinių veislių šunų pašaras „MULTI-BENEFIT + CALM“

GALIMI DYDŽIAI
2kg, 7kg

Sausas šunų pašaras Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + CALM su vištiena (suaugusiems mažų ir miniatiūrinių veislių (<10 kg) šunims nuo 1 iki 6 metų) – tai įvairios naudos teikiantis produktas, kurio galima įsigyti tik iš veterinarų. Pagamintas su pieno baltymų hidrolizatu – kliniškai patvirtintu ingredientu, kuris padeda palaikyti emocinę pusiausvyrą ir suteikia komforto intensyviose situacijose. Puikaus skonio pašaras geresnei šiandienai ir daugybei geresnių rytojų.

POREIKIS/PIRMENYBĖ

Mažųjų ir miniatiūrinių veislių (<10kg), Emocinė pusiausvyra

SKONIS

su vištiena

VEISLĖS DYDIS

Mažos veislės

AMŽIUS

Suaugęs

Hill's

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

Satisfaction guarantee

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Išskirtinai iš jūsų veterinarijos gydytojo Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + CALM Adult Small & Mini veislės (<10 kg) šunų pašaras su vištiena yra visavertis pašaras, skirtas mažiems ir miniatiūriniems šunims nuo 1 iki 6 metų amžiaus, specialiai sukurtas su pieno baltymų hidrolizatu. Kliniškai įrodyta, kad palaiko emocinę pusiausvyrą ir komfortą tokiose intensyviose situacijose kaip išsiskyrimas, miesto triukšmas ir lankytojai. Tai užtikrina tikslų energijos, baltymų, vitaminų ir mineralų mitybos balansą.

Kaip tai padeda:

KUO NAUDINGAS:

Virškinimo sistemos sveikata Palaiko jų emocinę pusiausvyrą su hidrolizuotu pieno kazeinu, kuris, kaip kliniškai įrodyta, padeda intensyviose situacijose

Imuninės sistemos palaikymas: palaiko jų imuninę sistemą galingais antioksidantais (vitaminais C ir E)

Virškinimo sveikata: skatina sveiką virškinimą dėl tiksliai subalansuotų ir lengvai virškinamų ingredientų, pritaikytų mažų veislių šunims

Gyvybiškai svarbių organų palaikymas: stiprina inkstus ir jų šlapimo pūslę kontroliuojamais mineralais ir specialiai papildyta taurinu širdies sveikatai palaikyti.

Odos ir kailio sveikata: skatina sveiką odą ir kailį, kad būtų ypač švelnūs prigludimai su maitinančiomis omega-6 riebalų rūgštimis

Papildoma informacija:

Hill‘s tiria naminių gyvūnų biologiją – siekiame suprasti, kaip mityba veikia jų sveikatą.

Kiekvienas Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT pašaro produktas unikaliai sukurtas taip, kad aktyviai padėtų palaikyti jūsų augintinio sveikatą dabar ir ateityje. Šių produktų galite įsigyti tik iš veterinarijos gydytojo. Kokybiška mityba drauge su reguliaria mankšta ir veterinaro apžiūromis didina jūsų augintinio galimybes ilgai gyventi sveikam ir laimingam.


Pagaminta Europoje iš patikimų, visame pasaulyje naudojamų produktų.

Be dirbtinių konservantų. Be sintetinių dažiklių. Be dirbtinių skonio stipriklių.

Augintinių pašarą gaminame tik iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Sudedamosios dalys privalo atitikti griežtus grynumo ir maistinių medžiagų kiekio reikalavimus.

Jūs galite padėti prieglaudose laikomiems gyvūnams. Didžiuojamės, kad padėjome daugiau negu 12 mln. prieglaudose laikomų augintinių visame pasaulyje rasti namus. Daugiau apie tai sužinokite svetainėje www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100 % pasitenkinimo garantija Mes neabejojame, kad Hill's VET ESSENTIALS produktai patiks jūsų augintiniui. Esame tuo taip įsitikinę, kad siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją.*

Įvairių privalumų turinčio pašaro Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produktų galima įsigyti įvairia forma: skirtingų sauso pašaro produktų, atitinkančių unikalius jūsų šuns poreikius, ir konservuoto pašaro, skirto mėgautis.

Rekomenduojama:

Suaugusiems mažiems ir miniatiūriniems šunims 1–6 metų amžiaus, kurie pilnai užaugę sveria iki 10 kg, padedantis palaikyti emocinę pusiausvyrą. Taip pat tinka mažiems ir miniatiūriniems šunims, kuriems reikia mažiau kalorijų (t. y. šunims, kurie yra mažiau aktyvūs, kastruoti ar kitaip linkę į nutukimą).

Nerekomenduojama:

Jaunesniems negu 1 metų šuniukams

Vaikingoms arba žindančioms kalėms. Vaikingos ir žindančios kalės turėtų būti šeriamos šuniukų pašaru VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT (bet ne didžiųjų veislių šuniukų pašaru VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT).

Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 13 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: SUDĖTIS: vištienos ir kalakutienos miltai (vištienos 13 %, iš viso paukštienos 21 %), kukurūzai, kviečiai, skaldyti ryžiai, gyvūniniai riebalai, hidrolizuoti baltymai, džiovinti runkelių griežiniai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, linų sėmenys, džiovintos pomidorų išspaudos, džiovintas citrusinių vaisių minkštimas, špinatų milteliai, pieno baltymų hidrolizatas.

Suaugusio palaikymas mišrus šėrimo gidas

Šuns svoris - kg Dienos norma - (gramais)- Suaugusio palaikymas mišrus šėrimo gidas Dienos norma - (gramais)- Sterilizuotiems šunims
1 30 25
2 50 45
5 100 90
7 130 115
10 170 150

Suaugusio palaikymas mišrus šėrimo gidas

Šuns svoris - kg Dienos norma - (gramais)- Suaugusio palaikymas mišrus šėrimo gidas Dienos norma - (gramais)- Sterilizuotiems šunims
1 30 25
2 50 45
5 100 90
7 130 115
10 170 150
12 195 170
15 235 205

NAUDINGI PATARIMAI


Parinkite tokį pašaro kiekį, kad augintinio svoris išliktų optimalus. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo augintinio veterinaru.

Dar nešėrėte šiuo pašaru? Sumaišykite vis didesnį kiekį naujojo pašaro su vis mažesne dalimi senojo pašaro ir visiškai pakeiskite ankstesnį pašarą per septynias dienas.

Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų švaraus vandens!

Laikui bėgant augintinio mitybos poreikiai gali pasikeisti. Pasitarkite dėl to su veterinaru per kiekvieną apsilankymą.

Laikykite pakuotę augintiniams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes ji kelia pavojų uždusti.


SENAS PAŠARAS

NAUJAS PAŠARAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

3668 kcal/kg (367 kcal/100g)

Maistinės medžiagos Ėdale2
%
Baltymai 22.9 %
Riebalai 13.7 %
Angliavandeniai/ NFE 48.6 %
Žalia ląsteliena 1.7 %
Kalcis 0.83 %
Fosforas 0.68 %
Kalis 0.72 %
Natris 0.3 %
Magnis 0.085 %
Vitaminas C 110 ppm
Vitaminas E 704 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 0.51 %
Omega-6-riebalų rūgštys 3.29 %
L-Karnitinas 16.2 ppm

Nuorodos

1Analitinės vertės gali šiek tiek skirtis nuo nurodytų ant pakuotės. Abi vertės atitinka gaminio specifikacijas.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More