Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

Hill's Vet Essentials

Multi-Benefit No Grain sausas suaugusių vidutinio dydžio veislių šunų pašaras

GALIMI DYDŽIAI
2kg, 10kg

Sausas šunų pašaras Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT No Grain su skaniu tunu ir bulvėmis (1-6 metų suaugusiems vidutinio dydžio veislių šunims) – tai įvairios naudos teikiantis produktas, sukurtas be grūdų, kurio galima įsigyti tik iš veterinarų. Su kliniškai įrodyta nauda jūsų šuniui, įskaitant aukštos kokybės ingredientus sveikam virškinimui ir būtiną širdies sveikatai tauriną. Puikaus skonio pašaras geresnei šiandienai ir daugybei geresnių rytojų.

SKONIS

su tunu ir bulvėmis

VEISLĖS DYDIS

Vidutinės veislės

AMŽIUS

Suaugęs

Hill's

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

Satisfaction guarantee

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Išskirtinai iš jūsų veterinarijos gydytojo Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT NO GRAIN Adult sausas šunų pašaras su tunu ir bulvėmis jūsų vidutinio dydžio veislės suaugusiam šuniui nuo 1 iki 6 metų amžiaus. Tai visavertis ir subalansuotas pašaras, sukurtas be grūdų, skirtas širdies, inkstų ir šlapimo pūslės sveikatai ir pagamintas iš aukštos kokybės skanių ingredientų, kurie švelnina jūsų šuns skrandį ir palaiko lengvą virškinimą bei gerovę. Dirbtinai nekonservuota. Jokių sintetinių spalvų. Jokių dirbtinių skonių. Puikaus skonio pašaras geresnei šiandienai ir daugybei geresnių rytojų.

Kaip tai padeda:

KUO NAUDINGAS:

Virškinimo sistemos sveikata Palaiko sveiką širdį, inkstus ir šlapimo pūslę su pridėtu taurinu ir subalansuotais mineralais

Virškinimo sveikata: palaiko sveiką virškinimą naudojant aukštos kokybės ir lengvai virškinamus ingredientus, kurie yra švelnūs skrandžiui

Odos ir kailio sveikata: skatina sveiką odą ir kailį, ypač švelniems prisiglaudimams su maitinančiomis omega-6 ir vitaminu E

Raumenų palaikymas: palaiko raumenų sveikatą, kad būtų daugiau žaidimo laiko naudojant skanų, aukštos kokybės tuną kaip baltymų šaltinį

Imuninės sistemos palaikymas: padeda palaikyti jų imuninę sistemą galingais, kliniškai įrodytais antioksidantais (vitaminais C ir E)

Papildoma informacija:

Hill‘s tiria naminių gyvūnų biologiją – siekiame suprasti, kaip mityba veikia jų sveikatą.

Kiekvienas Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT pašaro produktas unikaliai sukurtas taip, kad aktyviai padėtų palaikyti jūsų augintinio sveikatą dabar ir ateityje. Šių produktų galite įsigyti tik iš veterinarijos gydytojo. Kokybiška mityba drauge su reguliaria mankšta ir veterinaro apžiūromis didina jūsų augintinio galimybes ilgai gyventi sveikam ir laimingam.


Pagaminta Europoje iš patikimų, visame pasaulyje naudojamų produktų.

Be dirbtinių konservantų. Be sintetinių dažiklių. Be dirbtinių skonio stipriklių.

Augintinių pašarą gaminame tik iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Sudedamosios dalys privalo atitikti griežtus grynumo ir maistinių medžiagų kiekio reikalavimus.

Jūs galite padėti prieglaudose laikomiems gyvūnams. Didžiuojamės, kad padėjome daugiau negu 12 mln. prieglaudose laikomų augintinių visame pasaulyje rasti namus. Daugiau apie tai sužinokite svetainėje www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100 % pasitenkinimo garantija Mes neabejojame, kad Hill's VET ESSENTIALS produktai patiks jūsų augintiniui. Esame tuo taip įsitikinę, kad siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją.*

Įvairių privalumų turinčio pašaro Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produktų galima įsigyti įvairia forma: skirtingų sauso pašaro produktų, atitinkančių unikalius jūsų šuns poreikius, ir konservuoto pašaro, skirto mėgautis.

Rekomenduojama:

Suaugusiems vidutinio dydžio veislių 1-6 metų šunims, specialiai pagaminta be grūdų. Taip pat tinka šunims, kuriems reikia mažiau kalorijų (t.y. šunims, kurie yra mažiau aktyvūs, kastruoti ar kitaip linkę į nutukimą).

Nerekomenduojama:

Jaunesniems negu 1 metų šuniukams

Vaikingoms arba žindančioms kalėms. Vaikingos ir žindančios kalės turėtų būti šeriamos šuniukų pašaru VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT (bet ne didžiųjų veislių šuniukų pašaru VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT).

Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 13 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: SUDĖTIS: bulvių krakmolas, vištienos ir kalakutienos miltai, džiovintos bulvės (14 %), džiovinti geltonieji žirniai, džiovinti žirniai, gyvūniniai riebalai, hidrolizuoti baltymai, tuno miltai (4 %), linų sėmenys, augalinis aliejus, džiovinti runkelių griežiniai, mineralai, džiovintos morkos, džiovintos pomidorų išspaudos, džiovintos citrusinių vaisių išspaudos, špinatų milteliai.

Suaugusio palaikymas

Šuns svoris - kg Dienos norma - (gramais)- Suaugusio palaikymas Dienos norma - (gramais)- Sterilizuotiems šunims
2.5 60 50
5 100 90
10 170 150
20 285 250
30 385 335
40 480 420
50 565 495
60 650 565
60+ 11 g už kg 9 g už kg

NAUDINGI PATARIMAI


Parinkite tokį pašaro kiekį, kad augintinio svoris išliktų optimalus. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo augintinio veterinaru.

Dar nešėrėte šiuo pašaru? Sumaišykite vis didesnį kiekį naujojo pašaro su vis mažesne dalimi senojo pašaro ir visiškai pakeiskite ankstesnį pašarą per septynias dienas.

Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų švaraus vandens!

Laikui bėgant augintinio mitybos poreikiai gali pasikeisti. Pasitarkite dėl to su veterinaru per kiekvieną apsilankymą.

Laikykite pakuotę augintiniams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes ji kelia pavojų uždusti.


SENAS PAŠARAS

NAUJAS PAŠARAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

3725 kcal/kg (372 kcal/100g)

Maistinės medžiagos Ėdale2
%
Baltymai 21.8 %
Riebalai 15.7 %
Angliavandeniai/ NFE 46.5 %
Žalia ląsteliena 2.8 %
Kalcis 0.91 %
Fosforas 0.69 %
Kalis 0.75 %
Natris 0.27 %
Magnis 0.079 %
Vitaminas C 116 ppm
Vitaminas E 815 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 0.62 %
Omega-6-riebalų rūgštys 2.58 %
L-Karnitinas 11.9 ppm

Nuorodos

1Analitinės vertės gali šiek tiek skirtis nuo nurodytų ant pakuotės. Abi vertės atitinka gaminio specifikacijas.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More