Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

„Hill's VET ESSENTIALS“

Konservuotas suaugusių kačių pašaras „MULTI-BENEFIT“

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT lėtai virtos vištienos arba gardžios lašišos kąsneliai padaže – konservuotas įvairių skonių pašaras suaugusioms 1–6 m. katėms patogioje pakuotėje, įsigyjamas tik iš veterinarų, yra įvairios naudos teikiantis produktas, kurio klinikiniais tyrimais patvirtinti pagrindiniai privalumai specialiai skirti sveikam virškinimui ir gerai savijautai užtikrinti. Pašaro sudėtyje esantys aukštos kokybės baltymai stiprina liesuosius raumenis, o pritaikytas magnio, fosforo ir kalcio kiekis palaiko šlapimo sistemos sveikatą. Puikaus skonio pašaras geresnei šiandienai ir daugybei geresnių rytojų. Konservuoto pašaro maistingumas prilygsta sausam pašarui, be to, konservuotas gali padėti padidinti augintinio suvartojamo vandens kiekį ir yra puikus būdas patenkinti katės įvairovės poreikį, nes sausą ir konservuotą pašarą galima maišyti daugybe būtų.

SKONIS

su lėtai virta vištiena:, su gardžia lašiša

Hill's

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

Satisfaction guarantee

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT lėtai virtos vištienos arba gardžios lašišos kąsneliai padaže – konservuoto įvairių skonių kačių pašaro rinkinys patogioje pakuotėje, įsigyjamas tik iš veterinarų, tikrai patiks jūsų suaugusiai katei. Tai visavertis ir subalansuotas įvairios naudos teikiantis produktas, kurio svarbiausi privalumai patvirtinti klinikiniais tyrimais, visų pirma skirti katės virškinimo sistemai, liesiesiems raumenims, šlapimo sistemos sveikatai ir gerai savijautai palaikyti. Puikus skonis, kuriam katė tiesiog negalės atsispirti. Padeda užtikrinti geresnę šiandieną ir daug geresnių rytojų.

Kaip tai padeda:

KUO NAUDINGAS:

Virškinimo sistemos sveikata Optimalus skaidulų mišinys skatina sveiką virškinimą ir gerą savijautą

Pagalba raumenims Aukštos kokybės baltymai palaiko jūsų katės raumenis

Stiprina vidaus organus Pritaikytas mineralų kiekis stiprina gyvybiškai svarbių vidaus organų sveikatą

Sveika oda ir kailis Pašaras su maitinamosiomis omega-6 riebalų rūgštimis ir vitaminu E padeda išlaikyti sveiką odą ir kailį, kurį taip malonu glostyti

Pagalba imuninei sistemai Galingi antioksidantai, kurių veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais, palaiko imuninės sistemos sveikatą

Papildoma informacija:

Hill‘s tiria naminių gyvūnų biologiją – siekiame suprasti, kaip mityba veikia jų sveikatą.

Kiekvienas Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT pašaro produktas unikaliai sukurtas taip, kad aktyviai padėtų palaikyti jūsų augintinio sveikatą dabar ir ateityje. Šių produktų galite įsigyti tik iš veterinarijos gydytojo. Kokybiška mityba drauge su reguliaria mankšta ir veterinaro apžiūromis didina jūsų augintinio galimybes ilgai gyventi sveikam ir laimingam.


Pagaminta Europoje iš patikimų, visame pasaulyje naudojamų produktų.

Be dirbtinių konservantų. Be sintetinių dažiklių. Be dirbtinių skonio stipriklių.

Augintinių pašarą gaminame tik iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Sudedamosios dalys privalo atitikti griežtus grynumo ir maistinių medžiagų kiekio reikalavimus.

Jūs galite padėti prieglaudose laikomiems gyvūnams. Didžiuojamės, kad padėjome daugiau negu 12 mln. prieglaudose laikomų augintinių visame pasaulyje rasti namus. Daugiau apie tai sužinokite svetainėje www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100 % pasitenkinimo garantija Mes neabejojame, kad Hill's VET ESSENTIALS produktai patiks jūsų augintiniui. Esame tuo taip įsitikinę, kad siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją.*

Siūlome įvairių sauso ir konservuoto pašaro Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produktų, pritaikytų unikaliems jūsų katės poreikiams. Galite rinktis iš daugybės gardžių skonių, kurie katei tikrai patiks.

Rekomenduojama:

Suaugusioms katėms nuo 1 iki 6 metų amžiaus, padedantis palaikyti sveikatą visą gyvenimą. Taip pat tinka katėms, kurioms reikia mažiau kalorijų (ne tokioms aktyvioms, sterilizuotoms ar dėl kitų priežasčių linkusioms tukti).

Nerekomenduojama:

Kačiukams

Vaikingoms arba žindančioms katėms. Vaikingas arba žindančias kates reikėtų šerti kačiukų pašaru Hill’ s Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT.

Suaugusioms brandžioms katėms (7 metų ir vyresnėms).

Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 13 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: 

„Hill's VET ESSENTIALS“ Konservuotas suaugusių kačių pašaras „MULTI-BENEFIT“

SUDĖTIS: mėsa ir mėsos subproduktai (vištienos 30 %), augalinės kilmės produktai, grūdai, įvairūs cukrūs, mineralinės medžiagos, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai.

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS: žali baltymai 7,8 %, žali riebalai 4,3 %, žalia ląsteliena 0,45 %, žali pelenai 1,3 %, drėgniss 81,0 %, kalcis 0,19 %, fosforas 0,14 %, natris 0,08 % kalis 0,14 %, magnis 0,01 %; viename kg: vitaminas A 24 988 TV, vitaminas D3 145 TV, vitaminas E 175 mg, vitaminas C 20 mg, beta karotenas 0,2 mg.

PRIEDAI VIENAME KG: maistiniai priedai: 3b103 (geležis) 8,3 mg, 3b202 (jodas) 0,3 mg, 3b405 (varis) 1,4 mg, 3b502 (manganas) 1,8 mg, 3b603 (cinkas) 21,3 mg, dažytas natūralia karamele.


„Hill's VET ESSENTIALS“ Konservuotas suaugusių kačių pašaras „MULTI-BENEFIT“ - Dienos šėrimo norma

Kūno svoris kg Guliašai 85g
2 2
3 2 3/4
4 3 1/2
5 4
6 4 2/3
7 + 3/4 už kg

„Hill's VET ESSENTIALS“ Konservuotas suaugusių kačių pašaras „MULTI-BENEFIT“ - Mišrus šėrimo gidas

Kūno svoris kg Guliašai 85g Sausas gramai
2 1 + 20
3 1 + 35
4 1 + 45
5 1 + 55
6 1 + 70
7 + 1 + 11 už kg

NAUDINGI PATARIMAI


Parinkite tokį pašaro kiekį, kad augintinio svoris išliktų optimalus. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo augintinio veterinaru.

Dar nešėrėte šiuo pašaru? Sumaišykite vis didesnį kiekį naujojo pašaro su vis mažesne dalimi senojo pašaro ir visiškai pakeiskite ankstesnį pašarą per septynias dienas.

Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų švaraus vandens!

Laikui bėgant augintinio mitybos poreikiai gali pasikeisti. Pasitarkite dėl to su veterinaru per kiekvieną apsilankymą.

Laikykite pakuotę augintiniams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes ji kelia pavojų uždusti.


SENAS PAŠARAS

NAUJAS PAŠARAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

„Hill's VET ESSENTIALS“ Konservuotas suaugusių kačių pašaras „MULTI-BENEFIT“

820 kcal/kg

Maistinės medžiagos Ėdale2
%
Baltymai 7.8 %
Riebalai 4.3 %
Angliavandeniai/ NFE 5.1 %
Žalia ląsteliena 0.4 %
Kalcis 0.19 %
Fosforas 0.14 %
Kalis 0.14 %
Natris 0.08 %
Magnis 0.012 %
Taurinas 0.05 %
Vitaminas C 20 ppm
Vitaminas E 219 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 0.14 %
Omega-6-riebalų rūgštys 0.93 %

Nuorodos

1Analitinės vertės gali šiek tiek skirtis nuo nurodytų ant pakuotės. Abi vertės atitinka gaminio specifikacijas.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More