Mūsų istorija

Mūsų istorija

XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje populiarindamas „Seeing Eye™“ šunis vedlius po šalį keliavo aklas jaunuolis Morrisas Frankas su šunimi vedliu – Draugužiu. Tačiau Draugužis, vokiečių aviganis, sirgo inkstų nepakankamumu, taigi M. Frankas kreipėsi į dr. Morrisą pagalbos. Dr. Morrisas manė, kad Draugužio negalavimą lėmė prasta mityba, todėl jis sukūrė ir drauge su savo žmona Louise Morris namų virtuvėje paruošė naują naminių gyvūnų ėdalą. Vėliau Louise drauge su kitomis trimis moterimis toliau gamino ėdalą Morrisų namų rūsyje ir laikė jį „Ball™“ stiklainiuose. „Raritan Ration B“ buvo šunų ėdalo „Hill's®Prescription Diet® k/d®“ pirmtakas, specialiai sukurtas inkstų nepakankamumu sergantiems šunims.

M. Frankui, kuris tuo metu su Draugužiu keliavo po šalį, dr. Morrisas ėdalą siuntė paštu. Tačiau gabenami stiklainiai dažnai suduždavo. Tuomet Morrisas Frankas dr. Morrisui parūpino keletą tūkstančių skardinių ir rankomis valdomą konservavimo aparatą. Taigi tuomet jo darbuotojai pradėjo dėti ėdalą į skardines.

 

Nauja partnerystė

1948 m. dr. Morrisas sudarė sutartį su Burtonu Hillu, vadovavusiu Topekoje, Kanzaso valstijoje, įsikūrusiai įmonei „Hill Packing Company“, ėmė pardavinėti šunų ėdalą nauju pavadinimu „Canine k/d®“ ir suteikė „Hill“ leidimą gaminti ėdalą pagal jo receptus.

Vėlesniais metais dr. Morriso ir „Hill Packing Company“ partnerystė išsivystė į „ Hill's® Pet Nutrition“, kuri ir toliau auga, o gydomojo ėdalo produktų serija „Prescription Diet®“ vis papildoma naujais ėdalo receptais. 1951 m. dr. Morrisas Topekoje įkūrė mokslinių tyrimų laboratoriją, kurioje buvo ruošiami keturi „Prescription Diet“ šunų ėdalo produktai.

Dr. Morriso sūnus, dr. Morrisas jaunesnysis, per ateinančius kelis dešimtmečius toliau skatino „Hill's Pet Nutrition“ plėtrą. Dr. Morrisas jaunesnysis pastebėjo, kad egzistuoja aukštos kokybės kasdienio ėdalo, kurį būtų galima naudoti moksliniams tyrimams, paklausa. Taigi jis sukūrė ir sveikiems augintiniams skirtą ėdalą. Padedant veterinarijos gydytojams ir naminių gyvūnų specialistams, 1968 m. buvo sukurta ėdalo produktų serija „Hill's® Science Diet®“. Ši produktų serija buvo toliau plečiama ir šiandien jau apima daugiau nei 50 ėdalo rūšių, pritaikytų konkretiems sveikų augintinių gyvenimo etapams ir ypatingiems poreikiams.

„Hill‘s“ šiandien

1976 m. „Hill's Pet Nutrition“ įsigijo „Colgate-Palmolive Company“. Šiandien „Hill's®“ ėdalo produktų galima įsigyti 86 pasaulio šalyse. 1999 m. įmonės prekybos apyvarta pasiekė 1 mlrd. JAV dolerių ir kiekvienais metais vis didėja. Viso pasaulio veterinarijos gydytojai rekomenduoja „Hill's“ produktus ir šeria jais savo augintinius daugiau, nei bet kokio kito prekės ženklo ėdalu.

Topekoje, Kanzaso valstijoje, įsikūrusio „Hill's Pet Nutrition Center“ veterinarijos gydytojai bei sertifikuoti veterinarinės mitybos ir vidaus ligų specialistai maistingus ir gardžius ėdalo produktus kuria drauge su augintiniais. Kiekvienu keturkoju rūpinasi visa darbuotojų komanda. Šis rūpestis apima švarius ir erdvius būstus, pasivaikščiojimams skirtas vietas, aikštelę pabėgioti ir daugybę tiek dvikojų, tiek keturkojų draugų. Šiose pasaulinės klasės patalpose taip pat įsikūrusi visiškai įrengta veterinarijos ligoninė, sertifikuota Amerikos veterinarijos ligoninių asociacijos (AAHA) – tai reiškia, kad ligoninė atitinka aukščiausius standartus, šiandien taikomus smulkių gyvūnų veterinarijos ligoninėms.

Šiandien „ Hill's Pet Nutrition“ tęsia rūpestingumo tradiciją, kurią 1939 m. pradėjo vienas žymus veterinarijos gydytojas. Mūsų ėdalo produktai „Prescription Diet®“, „Science Diet®“ ir „VetEssentialas™“ – tai pačios aukščiausios kokybės naminių gyvūnų ėdalas.

®/ ™ „Seeing Eye“ yra „Seeing Eye, Inc.“ priklausantis prekės ženklas. „Ball“ yra „Ball Corporation“ priklausantis prekės ženklas.