AR ŽINOTE?

AUGINTINIŲ ANTSVORIS TAPO EPIDEMIJA.

Šiuo metu 56 % šunų ir 60 % kačių laikomi turinčiais antsvorio, tačiau tai supranta tik apie 10 % augintinių šeimininkų.

DAUGELIS ŽMONIŲ NEŽINO, KAIP ATRODO ANTSVORIO TURINTIS GYVŪNAS

Panašiai kaip ir žmonėms, augintiniams svoris gali didėti palaipsniui, todėl sunku pasakyti, nuo kokio momento antsvoris ima kelti pavojų keturkojo sveikatai. Intensyviai tirdama šunų ir kačių biologiją „Hill‘s“ išsiaiškino pagrindines šios „nutukimo epidemijos“ priežastis.

Per liesas

Per liesas

Normalus svoris

Normalus svoris

Antsvoris

Antsvoris

Per liesas

Per liesas

Normalus svoris

Normalus svoris

Antsvoris

Antsvoris

TAIP YRA TODĖL, KAD...

DAUGELIS ŽMONIŲ MANO, JOG JŲ AUGINTINIAI YRA „STORI IR LAIMINGI“, NORS IŠ TIESŲ JIE KENČIA DĖL ANTSVORIO, KURIS NETEIKIA DŽIAUGSMO.

Jūsų augintiniui antsvoris kelia tokius pat sveikatos pavojus, kaip ir žmonėms. Su per dideliu svoriu gali būti susijusios tokios ligos kaip gyvūnų cukrinis diabetas, artritas, vėžys, aukštas kraujospūdis, nuovargis ir pan.

DAUGELIS ŠEIMININKŲ NEŽINO, KAD ŽMONIŲ MEDŽIAGŲ APYKAITA SKIRIASI NUO JŲ KETURKOJŲ DRAUGŲ.

Nors sveika mityba ir mankšta naudinga visiems, lengva pamiršti, kad mūsų augintinių biologija yra visai kitokia negu žmonių. Užduokite sau šiuos klausimus:

Ar jūsų augintinis greitai pavargsta?

Jeigu jūsų augintinis pavargsta po ilgesnio pasivaikščiojimo ar pažaidęs 15 minučių, gali būti, kad jam trūksta energijos.

Ar šeriate augintinį žmonių maistu?

Įvairūs užkandžiai ir ne augintiniams skirtas maistas pagal suvartojamų kalorijų kiekį per dieną turi sudaryti ne daugiau kaip 10%.

DAUGIAU NEI 1/3 ŠEIMININKŲ DUODA AUGINTINIAMS „ŽMONIŲ MAISTO“ KAIP GARDĖSĮ, NORS JAME GALI BŪTI GEROKAI PER DAUG KALORIJŲ.

food comparison

PAGALBOS AUGINTINIUI BŪDAI

1

Laikykitės savo augintinio šėrimo rekomendacijų

Kiekvieno naminių gyvūnų ėdalo gamintojai pateikia šėrimo rekomendacijas, kuriose nurodoma, kiek ėdalo per dieną turėtų gauti augintinis atsižvelgiant į jo svorį. Jeigu įtariate, kad jūsų keturkojis draugas gali turėti antsvorio, reikiamą ėdalo kiekį nustatykite pasitarę su veterinaru.

2

Padėkite gyvūnui daugiau mankštintis

Nedidelė mankšta gali turėti didelę įtaką jūsų augintinio sveikatai bei sustiprinti jūsų santykius. Jeigu jums trūksta įkvėpimo, čia rasite keletą mankštos idėjų šunims ir katėms.

3

Šerkite augintinį specialiu ėdalu, kuris padės jam pasiekti sveiką svorį

Vadovaudamasi pažangiausiais tyrimais „Hill‘s“ sukūrė produktus, kurie veikia naminių gyvūnų medžiagų apykaitą ir padeda veiksmingiau deginti riebalus.

ANTSVORIO TURINTIEMS AUGINTINIAMS „HILL’S“ SIŪLO DVI PASIRINKIMO GALIMYBES

Po ilgiau nei dešimtmetį trukusių tyrimų, siekiant išsiaiškinti kaip mityba veikia ląstelių funkcijas, sukūrėme specialų vaisių ir daržovių skaidulų mišinį, kuris suaktyvina natūralų organizmo gebėjimą sudeginti riebalų perteklių.

PASIŪLYMAI SVEIKIEMS AUGINTINIAMS:

„Perfect Weight“ pakuotė

„Hill’s Science Diet Perfect Weight“ – gardus ėdalas, kuriame pritaikyta revoliucinė svorio reguliavimo technologija, patvirtinta klinikiniais tyrimais:

  • Saugus ir veiksmingas svorio metimas, kuriame rezultatai pastebimi per 10 savaičių
  • Sveiko svorio ilgalaikis palaikymas
  • Liesos raumenų masės palaikymas

PERŽIŪRĖKITE VISUS MŪSŲ SVEIKATINGUMO PASIŪLYMUS

GYDOMASIS ĖDALAS:

„Prescription Diet Metabolic“ pakuotė

Ėdalas „Hill’s Prescription Diet Metabolic“ – tai veterinarų rekomenduojama mityba augintiniams, kuriems reikia šiek tiek daugiau pagalbos. Sinerginis sudedamųjų dalių mišinys natūraliai veikia naminių gyvūnėlių medžiagų apykaitą ir skatina deginti riebalus, o ne juos kaupti.

  • 88 % namuose gyvenančių augintinių numeta svorio per du mėnesius
  • Padeda išvengti prarasto svorio grįžimo
  • Padeda augintiniui išlikti sočiu ir patenkintu tarp šėrimų
  • Palaiko gyvybingumą ir bendrą sveikatą

PERŽIŪRĖKITE VISUS MŪSŲ GYDOMOJO ĖDALO PASIŪLYMUS