Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

„Hill's VET ESSENTIALS“

Sausas suaugusių kačių pašaras „MULTI-BENEFIT + DIGESTION“

GALIMI DYDŽIAI
1.5kg

Sausas kačių pašaras Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION su lašiša (suaugusioms ir brandžioms katėms vyresnėms negu 1 metų) – tai įvairių privalumų turintis pašaras, kurio galima įsigyti tik iš veterinarų. Klinikiniais tyrimais patvirtina, kad pašare pritaikyta ActivBiome+ technologija maitina unikalų augintinio žarnyno mikrobiomą – tai svarbu virškinimo sistemos sveikatai ir puikiai savijautai. Puikaus skonio pašaras geresnei šiandienai ir daugybei geresnių rytojų.

POREIKIS/PIRMENYBĖ

Virškinimo sistemos priežiūra, sveikas virškinimas

SKONIS

su lašiša

AMŽIUS

Suaugęs

Hill's

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

Satisfaction guarantee

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Suaugusių (>1 m.) kačių pašaras Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION su lašiša, kurio galima įsigyti tik iš veterinarų – tai visavertis, įvairių privalumų turintis pašaras suaugusioms ir brandžioms katėms (vyresnėms negu 1 metų). Šį pašarą sudaro tiksliai parinktas energijos, baltymų, vitaminų ir mineralų derinys bei unikalus prebiotikų mišinys, kurio veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Puikus skonis, kuriam katė tiesiog negalės atsispirti. Be dirbtinių konservantų. Be sintetinių dažiklių. Be dirbtinių skonio stipriklių.

Kaip tai padeda:

KUO NAUDINGAS:

Virškinimo sistemos sveikata Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad ActivBiome+ technologijos ir skaidulų derinys skatina sveiką ir reguliarų tuštinimąsi

Pagalba raumenims Aukštos kokybės lašišos baltymai padeda palaikyti sveikus raumenis

Šlapimo sistemos sveikata Šlapimo sistemos sveikatą stiprina pritaikytas magnio, fosforo ir kalcio kiekis

Sveika oda ir kailis Pašaras su maitinamosiomis omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštimis padeda išlaikyti sveiką odą ir kailį, kurį taip malonu glostyti

Pagalba imuninei sistemai Firminis antioksidantų (vitaminų C ir E) mišinys, kurio veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais, palaiko imuninę sistemą

Papildoma informacija:

Hill‘s tiria naminių gyvūnų biologiją – siekiame suprasti, kaip mityba veikia jų sveikatą.

Kiekvienas Hill's VET ESSENTIALS Multi-Benefit pašaro produktas unikaliai sukurtas taip, kad aktyviai padėtų palaikyti jūsų augintinio sveikatą dabar ir ateityje. Šių produktų galima įsigyti tik iš veterinarijos gydytojo. Kokybiška mityba drauge su reguliaria mankšta ir veterinaro apžiūromis didina jūsų augintinio galimybes ilgai gyventi sveikam ir laimingam.

Pagaminta Europoje iš patikimų, visame pasaulyje naudojamų produktų. Be dirbtinių konservantų. Be sintetinių dažiklių. Be dirbtinių skonio stipriklių. Augintinių pašarą gaminame tik iš aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių. Sudedamosios dalys privalo atitikti griežtus grynumo ir maistinių medžiagų kiekio reikalavimus. Jūs galite padėti prieglaudose laikomiems gyvūnams. Didžiuojamės, kad padėjome daugiau negu 12 mln. prieglaudose laikomų augintinių visame pasaulyje rasti namus. Daugiau apie tai sužinokite svetainėje www.hillspet.co.uk/shelter-program. 100 % pasitenkinimo garantija Mes neabejojame, kad Hill's VET ESSENTIALS produktai patiks jūsų augintiniui. Esame tuo taip įsitikinę, kad siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją.*

Siūlome įvairių sauso ir konservuoto pašaro Hill's VET ESSENTIALS' Multi-Benefit produktų, pritaikytų unikaliems jūsų katės poreikiams. Galite rinktis iš daugybės gardžių skonių, kurie katei tikrai patiks.

Rekomenduojama:

Suaugusioms ir brandžioms suaugusioms katėms (1 m. ir vyresnėms).

Nerekomenduojama:

Jaunesniems negu 6 mėnesių kačiukams.

Vaikingoms arba žindančioms katėms. Vaikingas arba žindančias kates reikėtų šerti kačiukų pašaru Hill’ s Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT.

Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 13 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: SUDĖTIS: skaldyti ryžiai, kukurūzų glitimo miltai, vištienos ir kalakutienos miltai, celiuliozė, džiovintos pomidorų išspaudos, linų sėmenys, lašišos miltai (4 %), rudieji ryžiai, gyvūniniai riebalai, miežiai, avižos, kokosų aliejus, malti karijų riešutų kevalai, hidrolizuoti baltymai, mineralai, džiovinti runkelių griežiniai, džiovintas citrusinių vaisių minkštimas, džiovintos morkos, džiovintos spanguolės. „ActivBiome+“ prebiotikų mišinys (7,7 %): linų sėmenys, malti karijų riešutų kevalai, džiovinti runkelių griežiniai, džiovintos citrusinių vaisių išspaudos, džiovintos spanguolės.

Dienos šėrimo norma

Katės svoris - kg Dienos norma - (gramais)- Suaugusio palaikymas mišrus šėrimo gidas Dienos norma - (gramais)- Jauna katė nuo sterilizavimo iki 1 metų
0.5 25
1 40
1.5 30 55
2 40 65
3 55 90
4 70 115
5 80 135
6 90 155
7 105 170
7+ 14 už kg 24 už kg

NAUDINGI PATARIMAI


Parinkite tokį pašaro kiekį, kad augintinio svoris išliktų optimalus. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo augintinio veterinaru.

Dar nešėrėte šiuo pašaru? Sumaišykite vis didesnį kiekį naujojo pašaro su vis mažesne dalimi senojo pašaro ir visiškai pakeiskite ankstesnį pašarą per septynias dienas.

Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų švaraus vandens!

Laikui bėgant augintinio mitybos poreikiai gali pasikeisti. Pasitarkite dėl to su veterinaru per kiekvieną apsilankymą.

Laikykite pakuotę augintiniams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes ji kelia pavojų uždusti.


SENAS PAŠARAS

NAUJAS PAŠARAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

3505 kcal/kg (350 kcal/100g)

Maistinės medžiagos Ėdale2
%
Baltymai 32.1 %
Riebalai 13 %
Angliavandeniai/ NFE 36.3 %
Žalia ląsteliena 7.9 %
Kalcis 0.71 %
Fosforas 0.63 %
Kalis 0.71 %
Natris 0.28 %
Magnis 0.087 %
Taurinas 0.2 %
Vitaminas C 105 ppm
Vitaminas E 738 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 0.98 %
Omega-6-riebalų rūgštys 2.45 %

Nuorodos

1Analitinės vertės gali šiek tiek skirtis nuo nurodytų ant pakuotės. Abi vertės atitinka gaminio specifikacijas.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More