org.apache.sling.api.scripting.ScriptEvaluationException:

Cannot serve request to /content/cp-sites/hills/hills-pet/lt_lt/home/cat-food/pd-gastrointestinal-biome-feline-dry.metadata.html on this server


ApacheSling/2.6 (jetty/9.4.15.v20190215, Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM 1.8.0_202, Linux 3.10.0-1160.41.1.el7.x86_64 amd64)

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome sausas maistas katėms su vištiena

GALIMI DYDŽIAI
1.5kg, 5kg

Hill’s Prescription Diet Gastrointestinal Biome yra daug skaidulų turintis sausas kačių ėdalas, kliniškai įrodyta, kad jis skatina reguliarų sveiką tuštinimąsi mažiau nei per 24 valandas ir padeda sumažinti pasikartojimo riziką. Pagaminta naudojant „ActivBiome +” ingredientų technologiją, kad greitai pamaitintų žarnyno mikrobiomą ir valdytų sudėtingas GI problemas.

POREIKIS/PIRMENYBĖ

Virškinimo priežiūra

AMŽIUS

Suaugęs, senjoras

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Jūsų katės virškinimo sveikatą gali neigiamai paveikti daugybė dalykų ir kai katei sutrinka virškinimas, tai gali tapti nemalonia patirtimi visiems šeimos nariams. Geros naujienos yra tos, kad galite padėti savo katei jaustis geriau su ėdalu, kuris iš esmės pakeičia požiūrį į GI problemas, susijusias su atsaku į ląstelienos kiekį, iškeldamas mikrobiomo sveikatą - unikalią jūsų augintinio žarnyno ekosistemą - GI priežiūros priešakyje. Hill’s mitybos specialistai ir veterinarai sukūrė Prescription Diet Gastrointestinal Biome naudodami patentuotą ingredientų technologiją „ActivBiome +“, kliniškai įrodyta, kad ji skatina reguliarų sveiką tuštinimąsi mažiau nei per 24 valandas ir padeda sumažinti pasikartojimo riziką.

Kaip tai veikia:

  • Patentuota „ActivBiome +“ technologija maitina jūsų augintinio mikrobiomą
  • Unikalus prebiotinių skaidulų mišinys
  • Skatina mikrobiomą gaminti naudingus postbiotikus

Kaip tai padeda:

Kliniškai įrodyta, kad Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome paskatina reguliarų sveiką tuštinimąsi mažiau nei 24 valandas ir padeda sumažinti pasikartojimo riziką.

  • Greitai maitina žarnyno mikrobiomą ir skatina normalų tuštinimąsi
  • Skatina naudingų žarnyno bakterijų dauginimąsi, kad būtų palaikoma virškinimo sistemos sveikata
  • Padeda sumažinti virškinimo sutrikimų pasikartojimą

Papildoma informacija:

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome sausas kačių ėdalas apima visus katės mitybos poreikius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mūsų Prescription Diet ėdalas gali padėti jūsų katei toliau džiaugtis laimingu ir aktyviu gyvenimu, kreipkitės į veterinarą.


Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome kačių ėdalas su vištiena yra lengvai virškinamas pilnavertis dietinis naminių gyvūnėlių ėdalas, skirtas žarnyno absorbcijos sutrikimams mažinti ir suaugusių kačių virškinimo sutrikimams kompensuoti. Šiame skaidulomis pagerintame naminių gyvūnėlių ėdale yra padidintas natrio ir kalio kiekis bei lengvai virškinami ingredientai.Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 11 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: SUDĖTIS: grūdai, mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (vištienos 14%), augalinių baltymų ekstraktas, aliejai ir riebalai, augalinės kilmės produktai, vaisiai, mineralai, sėklos, daržovės. Gerai virškinamos medžiagos: vištienos ir kalakutienos miltai, kukurūzų glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, ryžių produktas, kukurūzai.

Mišrus šėrimo gidas

Katės svoris - kgs Dienos norma - 82 g Skardinės Dienos norma - Gramais
2 1 + 20 g
3 1 + 35 g
4 1 + 45 g
5 1 + 55 g
6 1 + 65 g
7+ 1 + 11 g už kg

Suaugę

Katės svoris - kgs Dienos norma - Gramais
2 35
3 50
4 65
5 75
6 85
7+ 13 už kg

Pasiteiraukite savo veterinarijos gydytojo konkrečių šėrimo rekomendacijų savo augintiniui. Tai tik rekomendacija. Gramai yra tiksliausia matavimo forma. Jei naudojate Hill's matavimo puodelį, apsilankykite adresu cup.hillspet.com. Norėdami gauti geriausius rezultatus: palaipsniui pereikite prie šio naujo ėdalo per 7 ar daugiau dienų. Išskirtinai šerkite Prescription Diet sausais ir šlapiais produktais. Visada laikykite prieinamo gėlo vandens. Leiskite veterinarijos gydytojui stebėti jūsų augintinio būklę. Kad išvengtumėte uždusimo, laikykite pakuotę naminiams gyvūnams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.


SENAS ĖDALAS

NAUJAS ĖDALAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

3788 kcal/kg (379 kcal/100g)

Maistinės medžiagos Sausosios medžiagos1
%
Baltymai 36.4 %
Riebalai 18.2 %
Angliavandeniai/ NFE 33.9 %
Žalia ląsteliena 5.6 %
Žali pelenai 5.9 %
Kalcis 0.81 %
Fosforas 0.66 %
Kalis 0.92 %
Natris 0.3 %
Magnis 0.078 %
Taurinas 0.22 %
Vitaminas A 11775 IU/kg
Vitaminas C 125 ppm
Vitaminas D 968 IU/kg
Vitaminas E 474 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 1.07 %
Omega-6-riebalų rūgštys 3.49 %
Beta karotinas 13.71 ppm

Nuorodos

1Maistinė medžiaga drėgmės poveikyje yra pašalinama iš produkto. Tai naudojama tiesioginiam maisto medžiagų profilių palyginimui, esant skirtingam drėgmės kiekiui.

„Prescription Diet™“

Naujoviška mityba, kuri gali pakeisti augintinių gyvenimus ir pradžiuginti jais besirūpinančius šeimininkus bei veterinarus.

Find Out More