Alt Text
Alt Text
Alt Text

Norėdami padidinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant vaizdo

Hill's Science Plan Hairball & Indoor Adult ėdalas katėms su vištiena

GALIMI DYDŽIAI
300g, 1.5kg, 3kg, 10kg

AMŽIUS

Suaugęs

Hill's

#1 VETERINARAI REKOMENDUOJA

Satisfaction guarantee

ARBA GRĄŽINSIME JŪSŲ PINIGUS
Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti produktu, grąžinkite nepanaudotą dalį į pirkimo vietą, kad būtų grąžinta visa pinigų suma arba pakeistume produktą.

Sausas kačių ėdalas „HILL'S SCIENCE PLAN Hairball Indoor“ specialiai sukurtas taip, kad mažintų plaukų kamuolių susidarymą suaugusioms ir tik namuose gyvenančioms katėms. Pažangi skaidulų technologija mažina plaukų kamuolių susidarymą Mažai riebalų ir kalorijų padeda palaikyti idealų kūno svorį Aukštos kokybės baltymai stiprina liesuosius raumenis

Papildoma informacija:

Gardus ėdalas ilgam ir laimingam gyvenimui. Mėgaukitės švelniu murkimu ir dar švelnesniais snukučio prisilietimais, kurie džiugina ir jus, ir jūsų katę. Mes suprantame, jog kiekviena drauge praleista akimirka yra ypatinga, todėl stengiamės, kad jų būtų kuo daugiau. „Hill's“ ėdalas „HILL'S SCIENCE PLAN“, pagamintas tik iš aukštos kokybės ir tinkamai parinktų produktų – tai kruopščiai parengta mityba, kuri padės jūsų katei visą gyvenimą išlikti sveikai ir laimingai. Kačių ėdalą gaminame tik iš aukščiausios kokybės produktų, kurie privalo atitikti griežtus grynumo ir maistinių medžiagų kiekio reikalavimus, viršijančius pramonės standartus.Jūs galite padėti prieglaudose laikomiems gyvūnams. Kiekvieną kartą įsigiję „HILL'S SCIENCE PLAN“ padedate diena iš dienos pamaitinti daugiau nei 100 tūkst. benamių keturkojų.Daugiau apie tai sužinokite čia: hillsfoodshelterlove.com

Siūlome sausą ir konservuotą ėdalą „HILL'S SCIENCE PLAN“, pritaikytą jūsų katės poreikiams. Galite rinktis iš daugybės gardžių skonių, kurie katei tikrai patiks.   

Rekomenduojama:

Mažina plaukų kamuolių susidarymą suaugusioms 1–6 metų tik namuose gyvenančioms katėms.

Nerekomenduojama:

Kačiukams, vaikingoms ar žindančioms katėms. Vaikingas arba žindančias kates reikėtų šerti konservuotu arba sausu ėdalu „HIIL'S SCIENCE PLAN Kitten“. 

Sukurtas tam, kad padėtų sumažinti struvito ir kalcio oksalato kristalų susidarymo riziką.

Pagaminta JAV, naudojant ingredientus, kuriais galite pasitikėti

Galime didžiuotis, kad padėjome 13 milijonų prieglaudos gyvūnų surasti nuolatinius namus.

 

INGREDIENTAI: SUDĖTIS: Vištienos ir kalakutienos miltai, kukurūzai, ryžių produktas, kukurūzų glitimas, celiuliozė, mineralai, hidrolizuoti baltymai, augalinis aliejus, gyvuliniai riebalai.

Dienos šėrimo norma

Kūno svoris (kg) Sausas gramai
2 40
3 55
4 70
5 80
6 95
7 + 15 už kg

NAUDINGI PATARIMAI Reguliuokite ėdalo kiekį taip, kad išlaikytumėte optimalų augintinio svorį. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo augintinio veterinaru. Dar nešėrėte šiuo ėdalu? Sumaišykite vis didesnį kiekį naujojo ėdalo su vis mažesne dalimi senojo ėdalo ir visiškai pakeiskite ankstesnį ėdalą per septynias dienas. Pasirūpinkite, kad augintinis visada turėtų pakankamai švaraus vandens! Senstančio augintinio mitybos poreikiai gali pasikeisti. Pasitarkite dėl to su veterinaru per kiekvieną apsilankymą. Laikykite pakuotę augintiniams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes ji kelia pavojų uždusti.

SENAS PAŠARAS

NAUJAS PAŠARAS

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

1-2 diena

3-4 diena

5-6 diena

7 diena

3144 kcal/kg (314 kcal/100g)

Maistinės medžiagos Ėdale2
%
Drėgnis 8 %
Baltymai 31.2 %
Riebalai 7.8 %
Angliavandeniai/ NFE 39.8 %
Žalia ląsteliena 7.5 %
Žali pelenai 5.8 %
Kalcis 0.9 %
Fosforas 0.64 %
Kalis 0.76 %
Natris 0.31 %
Magnis 0.068 %
Taurinas 0.19 %
Vitaminas A 6196 IU/kg
Vitaminas C 101 ppm
Vitaminas D 604 IU/kg
Vitaminas E 802 IU/kg
Omega-3-riebalų rūgštys 0.17 %
Omega-6-riebalų rūgštys 2.37 %
Beta karotinas 3.57 ppm

Nuorodos

1Maistinė medžiaga drėgmės poveikyje yra pašalinama iš produkto. Tai naudojama tiesioginiam maisto medžiagų profilių palyginimui, esant skirtingam drėgmės kiekiui.

„Science Plan™“

Tiksliai subalansuotas ėdalas, galintis pakeisti augintinių gyvenimus. Juk kuo jie sveikesni, tuo laimingesni.

Find Out More