„Hill‘s™“ įsipareigojimas siekti gyvūnų gerovės

  • Mes nedalyvaujame tyrimuose, kurie kelia pavojų šunų ir kačių sveikatai. Visi „Hill‘s“ remiami tyrimai skirti išlaikyti ir gerinti gyvūnų sveikatą. Mes neatliekame jokių tyrimų su šunimis ir katėmis, dėl kurių reikėtų atlikti eutanaziją.
  • Tirdami, kaip maistinės medžiagos įsisavinamos, paskirstomos, saugomos, naudojamos ir šalinamos iš šuns ar katės organizmo, vadovaujamės tik tais mokslinių tyrimų metodais, kurie veterinarijoje yra lygiaverčiai žmonių mitybos arba klinikiniams tyrimams. „Hill‘s“ neremia ir nevykdo tyrimų, kurie gali sukelti skausmą ar sužeisti šunis arba kates. Ši nuostata pagrįsta įsitikinimu, kad tai, kas kelia skausmą žmonėms, skausminga ir šunims bei katėms.
  • Mes tik tuomet vykdome tyrimus, jeigu turime įtikinamų įrodymų, kad taip galime pagerinti mūsų naminių gyvūnų sveikatą ir gerovę. Šie tyrimai dažnai sukelia proveržį persilaužimą gyvūnų šėrimo srityje ir padeda geriau gyventi milijonams šunų ir kačių.
  • Mes nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti priklausomybę nuo su gyvūnais atliekamų tyrimų. Nemažai ėdalo tyrimuose dalyvaujančių šunų ir kačių ėdalo produktus bando namuose. Mūsų veterinarai ir mitybos specialistai sugeba sukurti gyvūnų organizmą imituojančius modelius. Pavyzdžiui, atlikdami burnos priežiūros tyrimus mes pirmieji panaudojome „dirbtinį snukį“, padėjusį išmatuoti naujų technologijų veiksmingumą. Kitas pavyzdys – tai mūsų sukurta ir naudojama matematinė formulė, pagrįsta ėdalo sudėtimi, kuri leidžia tiksliai apskaičiuoti kačių šlapimo pH neatliekant bandymų su gyvūnais.
  • Siekdami įrodyti augintinių šeimininkams, kad mūsų gydomasis ėdalas yra saugus ir veiksmingas, mes remiame tyrimus tik su tam tikromis ligomis ar negalėmis savaime susirgusiais gyvūnais. Mes nedalyvaujame tyrimuose, kurių metu chirurginiais ar kitais būdais sukeliama arba imituojama tam tikra liga.
  • „Hill’s Pet Nutrition Center“ ir bet koks „Hill‘s“ remiamas išorės subjektas privalo laikytis ir viršyti visus atitinkamoje ūkio šakoje taikomus gyvūnų priežiūros norminius dokumentus. Visiems tyrimams, kuriuos atliekame pasitelkę išorės subjektus, paskiriame ir finansuojame „gyvūnų advokatus“, atsakingus už atidžią kiekvieno augintinio priežiūrą, kurios svarbiausi elementai – pakankamas judėjimas ir gyvenimas socialiai turtingoje aplinkoje.
  • Mes entuziastingai remiame ir skatiname tyrimuose anksčiau dalyvavusių šunų ir kačių globą. Primygtinai rekomenduojame naujiems augintinių šeimininkams prieš parsinešant gyvūną namo gerai įsigilinti, kaip prižiūrėti naująjį augintinį.
  • Tyrimų rezultatus skelbiame norėdami skleisti žinias apie sveiką šėrimą ir padėti išvengti bereikalingo tyrimų su šunimis ir katėmis kartojimo.
  • „Hill‘s“ naudoja tik tų su gyvūnais atliktų tyrimų duomenis, kurie prieinami viešai (buvo paskelbti anksčiau) arba buvo atlikti laikantis šių Pasaulinių gyvūnų gerovės nuostatų.