[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Kodėl verta rinktis
„Hill‘s“ ėdalą?

Visi be išimties „Hill‘s“ darbuotojai supranta tą ypatingą ryšį, kuris užsimezga tarp Jūsų ir Jūsų augintinio. Būtent todėl mes taip sunkiai dirbame stengdamiesi pasiūlyti Jūsų augintiniui patį geriausią ėdalą ir užtikrinti, kad šie santykiai ilgai išliktų geri bei sveiki.

Mes nuolat taikome naujoves, užtikrinančias aukščiausią sudedamųjų dalių kokybę ir optimalią maistinių medžiagų pusiausvyrą, geriausiai atitinkančią konkrečius Jūsų augintinio poreikius, atsižvelgiant į jo amžių, veislę ir sveikatos būklę. Galbūt tai paaiškina, kodėl veterinarai savo augintiniams renkasi būtent „Hill‘s“ ėdalą.


Apie mus

„Hill‘s Pet Nutrition“ svarbiausia siekiamybė - padėti augintiniams pasiekti pilnavertį potencialą kokybiško ėdalo ir sveikatos priežiūros priemonėmis. Mūsų darbus įkvepia nuoširdus troškimas, kad augintiniai būtų sveiki ir laimingi.


„Hill‘s“ vertybės

Mūsų misija – praturtinti ir prailginti tą ypatingą ryšį, kuris užsimezga tarp žmonių ir jų augintinių.

Sužinokite daugiau

Apie mūsų labdaringą veiklą


Mūsų atsidavimas
gyvūnų gerovei

Visi gyvūnai, kuriais rūpinasi "Hill's Pet Nutrition", gyvena rūpestingoje, saugioje, žaismingoje bei švarioje aplinkoje. Naudojame tik neivazinius, humaniškus ėdalų tyrimų metodus, kad šunys ir katės nugyventų ilgesnį bei sveikesnį gyvenimą.

Tvirtas įsipareigojimas pasiūlyti
puikią mitybą

Vadovaujantis išsamiais įrodymais pagrįsta klinikine mityba, „Hill‘s“ siūlo ypatingai aukštos kokybės produktus, sukurtus taip, kad patenkintų daugybę skirtingų augintinių poreikių.


Palikti atsiliepimą Papasakokite mums savo augintinio istoriją

Įsipareigojimas užtikrinti
kokybę ir saugą

„Hill‘s“ užtikrintai laikosi griežčiausių kokybės ir saugos standartų, taikomų aukščiausios kokybės naminių gyvūnų ėdalų gamybai bei jų pakuotėms.

„Hill‘s“ standartai

apie „Hill‘s“ apdovanojimus pelniusius standartus

Mūsų įsipareigojimas suteikti
užtikrintumą

„Hill‘s“ įsipareigojimas siekti tvarumo aprėpia daugiau, nei vien augintinius - atsižvelgiama į žmones, įmonės veiklą bei planetą.

Mūsų atsidavimas gyvūnams
parama gyvūnų globos organizacijoms

Mums, „Hill‘s“ darbuotojams, nuoširdžiai rūpi visi gyvūnai. Tai priežastis, kodėl remiame gyvūnų prieglaudas bei labdaros organizacijas, kasmet padėdami išgelbėti daugiau nei 1 mln. šunų bei kačių gyvenimus.

„Hill‘s“ parama labdarai

Apie mūsų labdaringą veiklą

(5/5)

"Pakeitėme maistelį į "Hill's" dėl alergiju, ir jis mum labai tiko, šuniukas valgo labai noriai, kailiukas blizga ir esame abu patenkinti:)"

– M. Banionytė su šunimi Ego

Skaitykite daugiau
(5/5)

"Sveiki! Esu Barnis. Prieš metus laiko, kai man buvo treji metai, pradėjau negaluoti... Nors, atrodo, jaunas, bet turėjau rimtų sveikatos problemų... Viskas prasidėjo nuo dusimo, epilepsijos priepuolių. Apsilankius pas Gydytojus šeimininkė sužinojo, kad mano svarbiausias organas sunegalavo - tai mano širdis. Išgirdo diagnozę, po kurios byrėjo ašaros. Tai širdies yda. Ir visa tai - nes šeimininkė nebuvo apsišvietusi kaip stipriai šuniukams kenkia viršsvoris. Buvo paskirti vaistai bei Hill's maistas k/d. Jau daugiau nei pusmetį nebebuvau nualpęs, jaučiuosi puikiai, esu stebimas Gydytojų, kailiukas blizgus ir akytės žvilga, o širdelė pradeda plakti vis gražiau! Hill's aš pamėgau po truputį, o dabar tiesiog be jo negaliu gyventi! Ačiū Hill's komandai, kuri kuria tokius gydymuosius pašarus - pakako keletos mėnesių sureguliuoti savo svorį ir už tai, kad dabar galiu drąsiai dūkti, ko ankščiau negalėjau!"

– I. Urbonaitè su šunimi Barnis

Skaitykite daugiau
(5/5)

"Esu laiminga 11 metų sulaukusio senjoro šeimininkė ir žinau, jog svarbiausią šio puikaus skaičiaus nuopelnų dalį prisiima būtent sveika mityba. Nipį maitinu Hill's maistu jau daugiau nei 8 metus, jį mums rekomendavo Veterinaras, kai nustatė, jog mano šuo turi problemų su širdimi. Džiugu, kad plataus asortimento dėka, galiu patenkinti visus savo šuniuko valgymo poreikius, tiek pareguliuoti jo svorį, tiek suteikti būtinų maisto medžiagų sulaukus garbaus amžiaus. Be galo džiaugiuosi, kad turėdama garbaus amžiaus šunį galiu džiaugtis jo puikia fizine forma, gera sveikatos būkle. Šio maisto dėka auginu nuostabų šunį. Hill's mūsų pasirinkimas numeris 1! Todėl visiems šunų ir kačių savininkams rekomenduoju savo geriausius draugus maitinti tik pačiu geriausiu maistu. :)"

– K. Butkevičiūtė su šunimi Nipis

Skaitykite daugiau
[ ↑ skip to content ↑ ]