[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Įstatiminis

Teisėtumas

Hill Pet Nutrition Limited "(" Hill's ") nuolat atnaujina šią interneto svetainę kaip paslaugą interneto bendruomenei. Turinys (vaizdai ir tekstas) įforminti pagal Hill Pet Nutrition Limited arba jos grupės įmonių, ir Colgate-Palmolive Company yra apsaugota autorinėmis teisėmis. Prekių ženklų, logotipų, etikečių ir pakuotės dizainai ("prekių ženklai"), kurie rodomi šioje svetainėje, priklauso Hill Pet Nutrition Inc, jų grupės įmonėms arba jų partneriams, jei jie pažymėti. Patalpindami šiuo prekės ženklus svetainėje, Hill's nesuteikia leidimo naudoti ar kopijuoti juos. Prekių ženklų ženklinimas nurodo Hill's prekės ženklo nuosavybės statusą tik Jungtinėse Amerikos Valstijose. Statusai ir prekių ženklų ženklinimai įvairiose šalyse gali skirtis. Jūs galite naudoti šios svetainės turinį tik jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Turinys negali būti kopijuojamos ir negali būti pakeistas.

Hill's dės visas pagrįstas pastangas pateikti tikslią ir naujausią informaciją, tačiau nesuteikia jokių garantijų dėl jos tikslumo ar išsamumo, ir kiek leidžiama pagal taikytiną teisę, Hill's atsisako visų garantijų, sąlygų ir kitų terminų, susijusių su šia svetaine ir jos turiniu, tame tarpe jokių garantijų, sąlygų ir terminų, kurie gali būti numanomi ir susiję su kokybe, pavadinimu, nepažeidžiamumu ar kitu.

Hill's nepaisant jokių kitų priešingų nuostatų, nebūtinų šiuose terminuose ir sąlygose, priima sprendimą panaikinti arba apriboti Hill's atsakomybę dėl mirties ar asmens sužalojimo, patirto dėl jo aplaidumo, dėl sukčiavimo ar dėl bet kokios kitos atsakomybės, kuri pagal taikytiną teisę negali būti atmesta ar apribota. Visi vartotojų teisės aktai, kaip vartotojui neturi įtakos bet kuriai iš šių sąlygų.

Atsižvelgiant į ankstesnę pastraipą, Hill's neatsako (dėl sutarties pažeidimo, aplaidumo ar dėl kokios nors kitos priežasties) už bet kokį pelno nuostolį, pavyzdinius ar specialius nuostolius, pardavimų nuostolį, pajamų netekimą, už bet kokios programinės įrangos ar duomenų nuostolį, už naudojamos kompiuterinės įrangos, programinės įrangos ar duomenų nuostolius,už valdymo ar darbuotojų darbo laiko nuostolį, ir už bet kokius kylančius netiesioginius ar specialius nuostolius.

Hill's maksimali bendra atsakomybė prisijungiant šioje svetainėje pagal sutarties ar civilinės teisės pažeidimą, įskaitant, be apribojimų aplaidumą ar kitus atžvilgius, ribojama iki £ 250.

Hill's nėra atsakinga už bet kokio pobūdžio žalą, kylančią dėl jūsų nesugebėjimo prisijungti prie Hill's prižiūrimos svetainės ar svetainės informacijos jūsų pasitikėjimo.

Paspaudus ant kokios kitos nuorodos www.HillsPet.com sveitainėje ir kitų domenų, priklausančių ir eksploatuojamų Hill's ar kitų Hill's įmonių grupės narių, nuves jus į kitas interneto svetaines, už kurias HillsPet.com ir kiti domenai, priklausantys ir eksploatuojami Hill's, ar kitų Hill's įmonių grupės narių, jokios atsakomybės neprisiims.

Hill's renka informaciją, kuri gali identifikuoti jus tik tada, kai sutinkate. Hill's naudoja šią informaciją pagal savo privatumo politiką, kuri yra aprašyta toliau.

Bet kokia ne asmeninė informacija, ryšiai ar medžiaga, kurią siuntėte www.HillsPet.com svetainėje ir kitų domenų, priklausančių ir eksploatuojamų Hill's ar kitų Hill's įmonės grupių narių, ar elektroniu paštu, yra nekonfidencialūs. Mes galime laisvai naudoti ir atkurti tokią informaciją bet kokiems tikslams. Tiksliau, mes galėsime laisvai naudoti bet kokias idėjas, koncepcijas, know-how ar kitas technologijas bet kokiu tikslu, įskaitant kurimą, gamybą ar produktų pardavimą. Bet kokia informacija, kurią siunčiate www.HillsPet.com ar kituose domenuose, priklausančiuose ir eksploatuojamose Hill's ar kitų Hill's įmonės grupių narių, privalo būti teisinga, negali pažeisti kitų asmenų teisių ir privalo būti teisėta.

Hill's pasilieka teisę atsisakyti produktų, nurodytų www.HillsPet.com svetainėje ir kituose domenuose, priklausančiuose ir eksploatuojamuose Hill's ar kitų Hill's įmonių grupių, ir pakeisti šį teisinį pareiškimą bet kuriuo metu.

PRIVATUMO POLITIKA IR VAIKŲ PRIVATUMO POLITIKA

Hill's gerbia internetinių lankytojų privatumą. Mūsų privatumo politika yra išdėstyta toliau. Interneto technologijoms keičiantis, ši politika taip pat gali pasikeisti. Bet kokie pasikeitimai bus nedelsiant skelbiami šiame puslapyje.

SPECIALI PASTABA TĖVAMS IR GLOBĖJAMS

Hill's rūpinasi vaikų privatumu. Turime pripažinti, kad vaikų naudojimasis elektoriniu paštu ir internetu kelia didelį susirūpinimą dėl privatumo ir informacijos saugumo.

Hill's tikslas yra tvirtai laikytis Vaikų Reklamos Peržiūros Bloko ("CARU") nuo Reklaminių Gairių Internete ir kitų paslaugų internete, įskaitant ir gaires, renkančias asmeninę nepilnamečių informaciją. Hill's primena ir prašo visų tėvų stebėti savo vaikų veiklą internete. Padėkite mums apsaugoti jūsų vaikų privatumą, užtikrinant, kad jie niekada nesiųstų el. laiškų ar asmeninės informacijos šioje svetainėje, arba bet ko kito be jūsų sutikimo.

KOKIĄ INFORMACIJĄ MES SAUGOME? KĄ MES SU JA DAROME?

Informacija, kuri gali nustatyti "on-line" lankytoją, renkami tik tada, kai yra savanoriškai pateikta. Identifikuojančią informaciją renkame norėdami atsakyti į mūsų lankytojų klausimus apie įmonę, jos produktus bei paslaugas, elektroniniu paštu siunčiant įmonės literatūrą, pvz.: brošiūras, arba susisiekiant su konkurso ar akcijos laimėtoju. Mes nenaudojame jūsų el. pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos jokiam kitam tikslui, nei atsakant į jūsų prašymą ar pranešimą. Mes nenaudojame jo įmonės viduje ir nesidaliname su niekuo kitu už Hill's grupės įmonių ribų, nei nurodyta šiame dokumente.

Kai lankotės mūsų svetainėje, mes automatiškai prijungiame jūsų IP adresą (unikalus adresas, kuris identifikuoja jūsų kompiuterį internete), kuris automatiškai atpažįstamas mūsų serverio. Mes naudojame IP adresus, kad galėtume administruoti svetainę ir rinkti demografinę informaciją apie bendrą naudojimą.

Mūsų tinklapis kartais talpina informaciją apie loterijas ar kitas akcijas, kurias siūlo Hill's ar kartu su kitomis internetinėmis įmonėmis, ir mes galime prašyti prisijungti elektroniniu būdu kai kuriais atvejais. Tokiu atveju, Hill's ir/ar mūsų įgalioti atstovai naudos jūsų pateiktą informaciją akcijos tikslams (pvz.: susisiekti su jumis jūsų laimėjimo atveju) ir jums sutikus pasiūlys jums Hill's produktus ir mūsų loterijos rėmėjų paslaugas. Be to, mes taip pat galime rinkti demografinius ir kitus duomenis rinkos tyrimams ir reklaminiams tikslams.

Įspėjame, kad infomacija, kurią pateikiate mums, gali būti perduota šalims, nepriklausančioms Europos Ekoniminės Erdvės šalims. Pavyzdžiui, tai gali nutikti, jei bet kuris iš mūsų serverių kada ne kada bus įsikūręs ne EEE šalyse arba vienas iš mūsų paslaugų teikėjų bus įsikūręs už EEE šalių ribų. Mes taip pat dalinamės informacija su mūsų įmonių grupe, kurios yra įsikūrusios visame pasaulyje, įskaitant ir Hill's Pet Jungtinėse Valstijose. Šios šalys gali neturėti panašios EEE duomenų apsaugos įstatymų.

SLAPUKAI

Kaip ir daugelis kitų įmonių, Hill's naudoja "Slapukų" technologiją, kuri mūsų serveriuose deponuoja specialius kodus lankytojo kompiuteryje. Ši informacija padeda mums nustatyti nuolatinį bendrą lankytojų skaičių mūsų svetainėje ir nustato internetinių naršyklių (pvz., Netscape, Internet Explorer) ir operacinių sistemų (pvz., Windows, Macintosh, ir tt) tipą, kurį naudoja mūsų lankytojai. Ši informacija naudojama tik pagerinti mūsų svetainę ir padidinti savo "on-line apsilankymus. Jokiomis kitomis aplinkybėmis Hill's nenaudoja šios informacijos, padedančios nustatyti lankytojus ar kryžminių nuorodų informacijos su bet kokia asmenine informacija, kuri yra savanoriškai siūloma mūsų svetainėje.

Mėgaukitės svetaine!
[ ↑ skip to content ↑ ]